Karamanın Yerel haber sitesi

Düzce Emlak Piyasasına Üstün Başarı Ödülü

Emlakçılıkta yenilikçilik ve kaliteli hizmet sloganıyla 2006 yılında Düzce 'de kurulan Şenol MEZARCI Emlak Yatırım Danışmanlığı hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak çalışmalarına devam ediyor.

Düzce Emlak Piyasasına Üstün Başarı Ödülü
  • 15 Ekim 2020, Perşembe 17:26

"Emlakçılıkta yenilikçilik ve kaliteli hizmet" sloganıyla 2006 yılında Düzce 'de kurulan Şenol MEZARCI Emlak Yatırım Danışmanlığı hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak çalışmalarına devam ediyor. 

Düzce Emlak firmamız "Emlakçılıkta yenilikçilik ve kaliteli hizmet" sloganıyla 2006 yılında Düzce'de kurulmuştur. Hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gayrimenkul sahiplerinin ve yatırımcıların bilgi edinme hakkına her zamana saygı duyan firmamız, şeffaflık ilkesinden hiç bir zaman taviz vermemektedir.

Gayrimenkulleri günün raicinde ve en kısa zamanda değerlendirmenin yanında, yatırım yapmak isteyen müşterilerin alım gücü ve ihtiyaçlarına uygun fırsat seçenekleri sunmak en önemli görevleri arasındadır. Düzce Satılık Daire

Karşılıklı güvene, saygıya ve sıcak diyaloğa dayalı müşteri ilişkileri sayesinden geniş bir portföye ulaşarak, Düzce Sahibinden Satılık Daire işlerinde alım satım süreçlerini en kısa sürelere düşürmüştür.

HABERE AİT RESİMLER

Kaynak: İHA
Etiketler: emlak


yukarı çık