Uğurlu Şampiyona Öncesi Sporcularımıza Başarılar Diledi

Uğurlu Şampiyona Öncesi Sporcularımıza Başarılar Diledi
Belediye spor bisiklet takımı sporcuları, şampiyonluk kupaları ile birlikte Belediye Başkanımız Kâmil Uğurlu’yu makamında ziyaret etti.

 3 Haziran tarihinde yapılan “1. Mevlana Sevgi Yolu Bisiklet Yarışları”nda ilimize birincilik kazandıran Belediye spor bisiklet takımı sporcuları, şampiyonluk kupaları ile birlikte Belediye Başkanımız Kâmil Uğurlu’yu makamında ziyaret etti. 

Ziyarete, Belediye spor Antrenörü Barış Ünlü ve sporcular Emre Şahin, Ferhat Sezer ve Vahit Saygın katıldı. Bisiklet Antrenörümüz ve Bisiklet İl Temsilcisi Barış Ünlü; bu yıl ilki düzenlenen Mevlana Sevgi Yolu Yarışlarında, sporcuların Türkiye Şampiyonası öncesinde iyi bir hazırlık yapmış olduklarını söyleyerek, 22–24 Haziran 2012 tarihlerinde Nevşehir’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’ndan Karaman’a kupa ile döneceklerini söyledi.

Belediye Başkanımız Kâmil Uğurlu ise Konya’da elde ettikleri başarıdan dolayı sporcuları tebrik ederek: “Önemli olan sporcularımızın Karamanımızı temsil ettiklerini unutmamalarıdır. Formalarımız Karamanın değerlerini yansıtmaktadır. Bu nedenle siz sporcularımız Türkiye Şampiyonası’nda sadece yarışmayacaksınız. Nevşehir’de Karamanımızın değerlerini de temsil edeceksiniz. Şampiyonada herhangi bir kaza ve sakatlanmaya meydan vermeyecek dikkati göstermenizi istiyorum. Tabiî ki bütün bunlardan sonra gelecek olan başarılar bizi fazlası ile sevindirecektir. Milli takım çalıştırmış ve kendisi bizzat milli takımlarımızda sporcu olarak yarışmış antrenörünüz Barış Ünlü nezaretinde çalışmalarını sürdüren siz sporcularıma güvenim çok fazladır. Sizlere Türkiye şampiyonasında başarılar diliyorum” dedi. 
Ziyaretin sonunda Başkan Uğurlu, sporculara ve teknik heyete çeşitli hediyeler verdi.