Soyfidan Otopark sorunun çözeceğini söyledi.

Soyfidan Otopark sorunun çözeceğini söyledi.
Büyük Birlik Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan, Karaman’ın yıllardır çözülmeyen sorunlarından biri olan Otopark problemini çözeceğinin sözünü verdi.
Karaman’ın yıllardır çözülmeyen, halkın ve esnafın korkulu rüyası otopark sorunu gün geçtikçe daha da içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Çarşıdaki hem ulaşım hem de hava kirliliği başta olmak üzere araçlardan yürüyemeyen vatandaşlar otopark sorununun neden çözülmediği konusunda tepkilerini dile getiriyor.
 
Otopark sorununu çözeceğinin sözünü veren Büyük Birlik Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan, “Güzel şehrimiz Karaman’ın yıllardır çözülmeyen en büyük sorunu hepimizin bildiği üzere Otopark. Yıllarca sürekli gündeme gelen ve halkın artık ızdırap duyduğu bir hal alan otopark sorununa ise yetkililer kulak tıkamış durumda. 3 dönem AK Parti yönetiminde, 1 dönemde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) yönetiminde bu sorun neden çözülmedi? Şimdi ise otopark sorununun çözüleceğinin vaadini veriyorlar. Yetki zaten sizde değil miydi? Tespitini yaptığımız 4 farklı bölge mevcut. Bu bölgelerden uygun olan yere çok katlı otoparkımızı inşa edip ilimizi bu sorundan kurtaracağız. Sözümüz söz” dedi.