ʹʹSahaya beraberlik için çıkmayacağızʹʹ

ʹʹSahaya beraberlik için çıkmayacağızʹʹ
Konyaspor Teknik Direktörü Raşit Çetiner Gaziantepspor maçında son derece sakin, kararlı ama ne istediğini bilen bir takım gibi oynayıp kendi hedefimize ulaşacağız dedi.
Raşit Çetiner, Gaziantepspor maçının gerçek anlamda zor bir maç olduğunu belirterek “Çok önemli bir karşılaşma olacak. Hedefimizi tutturabilmemiz için bu maçtan minimum 1 puan almamız lazım. Futbolcularım bu bilinç içerisinde hazırlanıyorlar. Herkes içerisinde olduğumuz durumun farkında ve konsantrasyonlarını ona göre de maça kadar tamamlayacaktır. Ben inanıyorum ki oyuncularım kendilerine lazım gelen puan ya da puanları kendi hanelerine yazdırmak için saha içerisinde ellerinden gelen mücadeleyi sergileyip aslanlar gibi savaşacaklardır. Seyircimizle bütünleştiğimiz zaman, şehir olarak kenetlendiğimiz zaman bu işi halledeceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

Ceyhun Eriş’in gönderilmesiyle ilgili sorulan soruyu da cevaplayan Teknik Direktör Raşit Çetiner Ceyhun ile medeni bir şekilde yollarımızı ayırdık. Kendisi bunu son derece olumlu karşıladı. Kendisine teşekkür ediyor ve bundan sonraki yaşantısında başarılar diliyoruz” dedi.

‘Taraftarlarımız bugüne kadar her zaman bizim yanımızda oldu’ diyen Çetiner şunları söyledi:
“Burada bulunduğum süre içerisinde kendilerinden herhangi bir olumsuzluk görmedim. Unutmasınlar ki sporcularımızın zor zamanlarında yanlarında olurlarsa ve onların kendilerinin desteğine ihtiyaçlarını olduklarını bilerek, takımımızı teşvik ederlerse bizlerden memnun oluruz. Birlikten güç doğar…”

Transfer konusunda hiç kimseye herhangi bir rapor vermediğini de sözlerine ekleyen Teknik Direktör Raşit Çetiner “Ama hedefimize ulaştığımız zaman önümüzdeki hafta pek çok şey netleşir” şeklinde görüş belirtti.

Konyaspor Teknik Direktörü Raşit Çetiner, bir basın mensubunun ‘Gaziantepspor maçında önceliğiniz 1 puan mı ? yoksa galibiyet mi olacak?’ şeklindeki sorusuna “Hedefe nasıl gideceksek onu yapmak için uğraşacağız. Son derece sakin, kararlı ama ne istediğini bilen bir takım gibi oynayıp kendi hedefimiz için ne gerekiyorsa onu almak adına mücadele vereceğiz. Maça beraberlik için çıkacak değiliz. Kazanmak istiyoruz” cevabını verdi.