Okullar Arası Pool Bilardo İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi

Okullar Arası Pool Bilardo İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen okullar arası gençler 8 top pool bilardo il birinciliği müsabakaları sona erdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen gençler 8 top pool bilardo il birinciliği müsabakaları 5 okuldan yaklaşık 64 sporcunun kıyasıya mücadelesine sahne oldu. Beyaz Saray Bilardo Spor Tesisleri’nde 3 gün boyunca devam eden müsabakalarda sporcular Sinop’ta düzenlenecek Okul Sporları Türkiye Şampiyonasına katılabilmek için büyük mücadele verdi. 
Büyük mücadeleye sahne olan müsabakalarda genç erkekler kategorisinde Yiğithan Okutan birinci, Emirhan Yigen ikinci, Hasan Ayberk Kocak, Kemal Sefa Sezer üçüncü, Mehmet Gök ve Ramis Ünver beşinci oldu. Kızlar kategorisinde ise Dilara Göl birinci, Rüveyda Öztürk ikinci, Tuğba Polat ve Sena Özmen üçüncü oldu.
Müsabakalarda dereceye girenlere kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Şube Müdürü Aydın Kaya, Baş Hakem Adnan Sezer ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından verildi.