Mustafa Yangöz Aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Mustafa Yangöz Aday adaylığı başvurusunu yaptı.
Karaman İl Genel Meclis üyesi Mustafa Yangöz, Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Karaman'da ki köylere hizmet götürülmesi noktasında her zaman takdirleri toplayan ve birçok projede imzası olan İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Yangöz bugün AK Parti Karaman İl Binasında başvurusunu İl Başkanı Av. Murat Öztürk'e teslim etti.

Önümüzde ki dönemde de yapacak çok işimiz var diyen Mustafa Yangöz; " Karaman Merkez İl Genel Meclis Üyeliği Aday Adaylığı Başvurumu Yaptım.

2019 yılından günümüze İl Genel Meclis üyesi olarak Karamanı’mızın ve Merkez ilçemizin köylerinde sorumluluk alanımıza giren toplumsal, ekonomik, sosyal, tarım, hayvancılık, sağlık, kültürel konularını yakından takip edip gerekli yatırım ve hizmetleri maksimum düzeyde yapmaya çalışıyoruz. Gerek yollarımız, gerek su ve altyapı, gerekse de üst yapı ile köylerimizdeki çalışmaları her bir köyümüze ulaştırmaya çalışıyoruz.
 
Görev yaptığımız 2019-2023 döneminde köylerimizdeki tüm çalışmalarımızın sonucu değişim ve gelişim vatandaşlarımızdan gelen memnuniyet bizim için daha fazla çalışmaya neden oluyor. Devam eden yatırımların sonuçlandırılması ile inanıyorum ki köylerimiz daha modern görünüme kavuşacak.
Yeni dönem de de Türkiye Yüzyılı vizyonu ile değişen ve gelişen çağımızda her bir köyümüz için çalışmaya devam etmeyi arzuluyorum.
 
AK Parti Merkez İlçesi İl Genel Meclis Üyeliği aday adayı süreci ile ben de ilçeme hizmet etmede yeni dönemde de varım diyorum.
 
Bu vesile ile tüm hemşerilerime en kalbi duygularımla selam ve saygılarımı sunar, 31 Mart 2024’de yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçiminin Karamanı’mız için, ülkemiz için hayırlı olmasını" dedi. diliyorum.