Mesut Soyfidan çok önemli bir konuyu dile getirdi.

Mesut Soyfidan çok önemli bir konuyu dile getirdi.
Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan adayı Mesut Soyfidan, diğer takımların isminin olduğu parka Karaman FK'yi de ekleyeceğini söyledi.
Büyük Birlik Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan, taraftar parkında yeri boş olan Karaman Futbol Kulübü’nün armasını ait olduğu anıta yapacağını söyledi.
 
Geçtiğimiz yıllarda Halil Cin Caddesi üzerinde bulunan atıl alana taraftar parkı inşa edilmişti. Parkta Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş olmak üzere ülkemizin en büyük takımlarının armalarıyla birlikte anıtları yapıldı. Fakat bu anıtların haricinde son kısımda kırmızı beyaz renklerin bulunduğu Karaman Futbol Kulübü’nün kum yığılı yapılmamış anıt alanı dikkatleri üzerine çekti.
 
Konuyla ilgili alanda video çekerek açıklama yapan Mesut Soyfidan, “Alanda Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarımızın taraftarları için yapılmış armalarıyla beraber anıtları bulunuyor. Bu takımlarımızın taraftarlarına sevgi ve selamlarımı iletiyorum. Fakat kırmızı beyaz renklerin bulunduğu şehrimizin takımı Karaman Futbol Kulübü’ne ait anıt alanı çok uzun süredir armasız şekilde kum yığını halinde bekliyor. Halkımız teveccüh gösterir de bizlere yetki verirse futbol kulübümüzün anıtını ve armasını buraya koyacağız. Karaman Futbol Kulübü’müz ve Karamanoğulları taraftar grubumuzu asla yalnız bırakmayacağız. Takımımıza başından beri olduğu gibi destek vermeye ve sahip çıkmaya devam edeceğiz.” dedi.