Mesut Soyfidan aralıksız devam ediyor

Mesut Soyfidan aralıksız devam ediyor
Büyük Birlik Partisi Karaman 1. sıra milletvekili adayı Mesut Soyfidan 5 Mayıs Ebeler günü nedeniyle yoğun programında sağlık çalışanlarını unutmadı. KETEM, 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ve Sağlıklı Hayat Merkezi'ni ziyaret etti.

Ekibiyle beraber seçim çalışmalarına her gün yeni bir tempo kazandıran Soyfidan yoğun gündemi arasında 5 Mayıs Ebeler Günü nedeniyle sağlık çalışanlarını da unutmadı. KETEM, 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ve Sağlıklı Hayat Merkezi'nde görev yapan ebe, hemşire ve doktorları ziyaret edip gül hediye eden Soyfidan, ziyaret esnasında yaptığı açıklamalarda,

"Anne ve çocuk sağlığının koruyucu melekleri ebelerimiz, hemşirelerimiz ve doktorlarımızı gündemimiz ne kadar yoğun olursa olsun unutmadık. Bildiğiniz üzere okuduğum 6 üniversite arasında Sağlık Yönetimi Lisans eğitimi de var. O yüzden ebelerimiz ve hemşirelerimizin karşılaştığı problemleri kendilerinden de dinleyerek ortak bir kanaat oluşturma gayreti içerisine girdik. Dünyaya gözlerini yeni açan her bebeği şefkat ve sevgiyle kucaklayan ebelerimizin gününü kutluyor, sağlık personellerimize uygulanan her türlü şiddeti kınıyorum." dedi.