Haydi Karaman Bu hafta stadı dolduralım

Haydi Karaman Bu hafta stadı dolduralım
Karaman FK 3 puan alabilmek için taraftardan moral desteği istiyor.
Karaman'ı TFF 2. Lig'te temsil eden Karaman Futbol Kulübü bu hafta kendi evinde Arnavutköy Belediye Gençlikspor'u ağırlayacak. Karaman FK 3 puan alabilmek için taraftardan moral desteği istiyor.
Ligde kalma yolunda önemli bir barajı aşmak isteyen Karaman temsilcisi Karaman FK. 3 Kasım Pazar Günü Saat 14.00'de evinde Arnavutköy Belediye Gençlikspor'u konuk ediyor.
 
YÖNETİMDEN TARAFTARA ÇAĞRI
Karaman Futbol Kulübü Yönetimi Arnavutköy Belediye Gençlikspor maçı öncesi taraftara çağrıda bulundu; kulüp yönetiminden yapılan açıklamada; “Taraftarlarımız statta yerini aldığı zaman inanıyoruz ki başarı gelecektir. Karaman FK’ya gönül vermiş; her şeyin en iyisine layık olan taraftarlarımız bizi Arnavutköy Belediye Gençlikspor maçında da yalnız bırakmasınlar. Bütün taraftarlarımızı stada bekliyoruz. Biz de oynadığımız futbol ve aldığımız sonuçlarla taraftarlarımıza layık olmak istiyoruz. Bu anlayış içerisinde çok çalışıyoruz. Herkes bize güvensin. Zaman tek yürek olma zamanı, hep birlikte olma zamanı. Her zaman olduğu gibi bu pazar günkü müsabakada da yerimizi alalım.” denildi.