Genç Yetenekler: Muzaffer Uğur'dan Karşıyaka'ya Transfer!

Genç Yetenekler: Muzaffer Uğur'dan Karşıyaka'ya Transfer!
Muzaffer Uğur SK, U18 Türkiye Şampiyonası'nda başarılı bir performans sergileyerek, Karşıyaka SK'nın dikkatini çeken genç yetenekleri transfer etmek için harekete geçti.

Muzaffer Uğur SK, U18 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Yarışmalarında Karaman’ı temsil etmek için Nevşehir U18 Grup yarışmalarına katılmaya hak kazandı. Nevşehir'de düzenlenen U18 Türkiye Şampiyonasında Muzaffer Uğur'un sporcuları büyük beğeni ve takdir topladı. Karşıyaka SK izleme ekipleri tarafından beğenilen Muzaffer Uğur Spor Kulübü kaptanı 2007 doğumlu Furkan Talay ve 2006 doğumlu Muhammet Ali Bilmez’i transfer etmek için çalışmalara başladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kulüp Başkanı Muzaffer Uğur; "Nevşehir’de düzenlenen U18 Türkiye Şampiyonasında kaptanlarımızdan Furkan Talay (2007) , Muhammet Ali Bilmez (2006) verdikleri mücadeleden, sergiledikleri karakterden, sahada gösterdikleri oyundan ve azimden dolayı Karşıyaka SK scout ekipleri tarafından beğenilmiş ve transfer görüşmelerine başlanmıştır. Transfer görüşmelerini en kısa zamanda tamamlayıp oyuncularımızın daha iyi yerlerde olması dileğiyle. Karaman’ın çocukları için savaşmaya devam. Bizim çocukları İzlemeye devam edin Karaman’ın çocukları her yerde" şeklinde konuştu.