Fenerbahçe'deki Genel Kurul Sürecinde Aziz Yıldırım, Ali Koç'un Açıklamalarına Yanıt Verdi

Fenerbahçe'deki Genel Kurul Sürecinde Aziz Yıldırım, Ali Koç'un Açıklamalarına Yanıt Verdi
Aziz Yıldırım, Ali Koç'un dünkü açıklamalarına seçim öncesi yanıt verdi, Fenerbahçe Kulübü'ndeki genel kurul süreci yakından takip ediliyor.

Seçim kampanyası sırasında Silivri ve çevresindeki derneklerle bir araya gelen Yıldırım, bu buluşmada yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:"Gelince ilk iş olarak Bahçeşehir Basketbol'un sözleşmesini feshedeceğim. Onların eski tweetlerini gördüm. Fenerbahçe'nin sahasında Fenerbahçe'den başka kimse oynayamaz." ifadelerinde bulundu.

Ali Koç ve yönetimine başarıları dolayısıyla teşekkür eden Yıldırım, şu ifadeleri kullandı:"Borcu sayıyorlar ama gelirleri bana yazmıyorlar. Stadı 100 milyon dolara yaptık, yılda 40 milyon dolar geliyor. Borcu yazıyorsun, onu da bana yaz. 'Şampiyonluk sözü vermiyorum' diyor, 'Ben varken şampiyon yapmayacaklar' diyor. Neden adaysın o zaman? Ben şampiyonluk sözü veriyorum. İzmir çetesi var. Çeteyi biliyorsun; sen Fenerbahçe başkanısın, kökünü kurut. Ben varken Özgür Yankaya gelemez dedim, 5 yıl gelemedi. Ben gittim, hemen bizim maça verdiler. Biz Fenerbahçe'yi şampiyon yapmaya geliyoruz" dedi.