Erbakan Hocamızın Davası asla ölmez.

Erbakan Hocamızın Davası asla ölmez.
Yeniden Refah Partisi Karaman Belediye Başkan adayı Elif Çeliktaş; "Erbakan Hocamızın Davası asla ölmez." dedi.
Yeniden Refah Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Durdu Elif ÇELİKTAŞ, “Hakkın batıla galebe çaldığı, tarihin akışı içerisinde son derece küçük, ama kendi içerisinde mühim bir mesele olan 28 Şubat’ta, Siyonizm ve ırkçı emperyalizm, ülkedeki piyonlarını kullanmak suretiyle meşru hükümete post modern darbe yapmış ve hükümeti yıkma sürecini başlatmıştır.
 
Fakat bilinmelidir ki, bin yıl süreceği ifade edilen bu yıkılış, yeni hedeflerin ve yeni zaferlerin de müjdesi olmuştur. Zalimlere karşı dik durmuş ve onların oyunlarını bozmuştur.”
Milli Görüş lideri, merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının yıldönümünde bir kez daha şükranla andıklarını ifade eden Yeniden Refah Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı ÇELİKTAŞ, “Ömrünü; malıyla, canıyla davası için harcayan ve ilkelerinden asla vazgeçmeyen, devlet adamı, olmanın yanında inançlarına bağlı bir nesil yetiştirmek ve kendi kaynak ve değerleri üzerinde gelişen bir Türkiye oluşturmak için; Siyonizm’e ve avenelerine mertçe kafa tutan bir yiğit olan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızı 13 yıl önce Rabbine uğurladık. Hayırla yâd ediyoruz. Allah mekânını cennet eylesin.
 
Erbakan Hocamız, tüm insanlığın kurtuluşu için çalışan, ADİL DÜZEN, İslam Birliği, İslam NATO’su, İslam Birleşmiş Milletleri, İslam Dinarı, ağır sanayi gibi herkesin hayal dediği projeleri dile getirip, her zaman hakkı üstün tutan bir anlayış sergilemiş ve her şeyi Allah’ın rızasını gözeterek yapmıştır.
 
Hayatı boyunca canıyla malıyla mücadele etmiş, emperyalizme, Siyonizm’e ve zalimlere karşı dik durmuş ve onların oyunlarını bozmuştur.
Bu vesile ile âlem İslam için canını vermiş, başta Hocamız olmak üzere tüm şubat şehitlerimize insanlığın kurtuluşu için canla başla çalışan ve bu uğurda vefat eden devlet büyüklerimizin de mekânlarını cennet olsun, Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.