Carlos kafa karıştırdı

Carlos kafa karıştırdı
Fenerbahçenin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos, tedavi gördüğü ülkesinde yaptığı açıklamada Fenerbahçede teknik direktörlük yapacağını söyledi.
Carlos, futbolu bıraktıktan sonra önce antrenörlük, daha sonra da yöneticilik yapmak istediğini belirterek, “ Luxemburgo, Capello, Scolari ve Zagallo gibi birbirinden kaliteli hocalarla çalıştım. Hepsinin kendine has çalışma stili var. Ancak Teknik Direktörlük kariyerime şu anki hocam Zico ile başlamak istiyorum. Fenerbahçe Kulübü yöneticileri de bana teknik direktörlük, ilerde yöneticilik konusunda ve Fenerbahçe Kulübü’nün Dünya temsilcisi olarak görev almama yeşil ışık yaktı. Ofansif bir futbolcu olduğum için teknik direktörlüğü başladığımda ilk tercihim 3-5-2 sistemi olacak” dedi.

SÖZÜMÜ TUTMAK İSTİYORUM

BREZİLYALI futbolcu, “Fenerbahçe’ye verdiğim sözü sonuna kadar tutmak istiyorum. Ama sözleşmemde olan bir madde bonservis bedeli ya da ceza ödemeden Fenerbahçe’den ayrılmama imkân tanıyor. Şu anda konuşmak doğru değil ama eğer Brezilya’ya dönersem Palmeiras’ta oynarım. Böylece futbola başladığım kulübe de teşekkür etmiş olurum” diye konuştu.

Akşam