Atilla Zorlu hükümeti Taşeli halkına anlattı

Atilla Zorlu hükümeti Taşeli halkına anlattı
İYİ PArti Karaman Milletvekili adayı Atilla Zorlu, hüümetin önceki seçim vaadlerini hatırlatarak yerden eleştirdi.
10 Gündür taşeli bölgesinde seçim çalışmalarını yürüten İYİ Parti Karaman Milletvekili adayı Atilla Zorlu Hükümeti samimiyetsizlikle suçladı.
 
Huzur, barış, istikrar istiyorsan başka şehit istemiyorsan 16 Nisan referandumunda EVET verin diyen AKP'nin aynı takdiği 24 haziran seçimlerinde de yaptığını belirten Atilla Zorlu; "Oyu kullanmalısın diyen aynı ekip şimdi seçimleri 16 ay öne çekerek 24 haziranda BİZE EVET derseniz huzur istikrar özgürlük ve adalet getireceğiz diyorlar. Şimdi Getirin efendim elinizden alan mı var neyi bekliyorsunuz?" dedi.
Ekonominin gidişatının çok kötü olduğunun altını çizen Atilla Zorlu; "Çiftçimiz 2016 yılında 100 litrelik mazotu 380 TL ye temin edebilirken şuan 100 litrelik mazotu 580 TL ye alamamaktadır. Dekara atılan tohum fiyatı kat kat yükselirken, alacağı mahsulu geçen seneki fiyatlara satamamaktadır." dedi.
 
Dış Politikada iyi adımlar atılmak istesede muktedir bir siyaset yapılamadığını ima eden Atilla Zorlu Afrin operasoyunun son durumunun merak edildiğinin altını çizdi.
"Afrin'de ki son durumumuz nedir? Kime bıraktık soruları cevapsızdır." dedi.
 
Fetö ile Mücadelenin inandırıcı olmadığını sözlerine ekleyen Atilla Zorlu; "Feto ile mücadeleyi başarılı bulmuyoruz." dedi.
 
Aitlla Zorlu sözlerine şu şekilde devam etti; "Biz devleti ele geçirmeye değil yönetmeye talibiz. Toplumun her kesiminin sorunlarına uzman kadrolarımızla çözümler ürettik.
Partimiz özellikle gençler tarafından büyük ilgi ve destek görmektedir. Anket ve medya şirketleri her ne kadar biz yokmuşuz gibi davransalarda İYİ PARTİ son 6 aydır Türk siyasetinin belirleyicisi olmuştur."
 
Zorlu Cumhurbaşkanlığı seçimleri hakkında da şu konuların altını çizdi :
 
Akp şimdiye kadar seçmenlerini "chp düşmanlığı" üzerinden konsolide etmiştir.Türkiye de seçmen davranışı gözlemlendiğinde halkın %60-70 civarında hiç CHP'ye oy vermediği görünmektedir. İYİ PARTİ kurulmasıyla birlikte iktidarin bu kurgusu bozuldu. Her türlü baskı ve caydırmaya rağmen medya da olmasa da meydanlarda vatandaşla kucaklaştı. Gelinen son noktada "İktidar Akşener olmasında" kim olursa olsun noktasına gelmiştir.
Prof.Dr. Ersan Şen hoca Sayın Erdoğan ikinci turda sağ kökenli bir parti ile karşılaşırsa kaybedeceğini biliyor. Bu nedenle Meral Akşener'i 2. turda rakip olarak istemiyor diyerek iktidarın bu kurgusunu ifade etmiştir.