Ak Parti'den Coşkulu Tanıtım

Ak Parti'den Coşkulu Tanıtım
AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı Coşkuyla Yapıldı. AK Parti Karaman Teşkilatı, Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur'un katılımı ile aday tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.
Karaman Piri Reis Kültür Merkezi salonunda gerçekleştirilen toplantıda vatandaşların yoğun ilgisi gözlemlenirken katılımcılar salona sığmadı. Programa Milletvekilleri Selman Oğuzhan Eser ve Osman Sağlam'ın yanı sıra İl Başkanı Murat Öztürk, Merkez İlçe Başkanı Süleyman Kazanç, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. AK Parti İl Başkanı Murat Öztürk'ün açılış konuşmasıyla başlayan program Karaman Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün'ün hitaplarıyla devam etti. Karaman Milletvekilleri Selman Oğuzhan Eser ve Osman Sağlam da konuşmalarında 31 Mart Seçimlerinden zaferle çıkacaklarını vurgulayan konuşmalarının ardından sahneye davet edilen AK Parti Karaman Teşkilatı, Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur konuşmasını yaparak adayları tek tek sahneye davet etti.
 
Yapılan programda; Karaman İl Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün, Ayrancı Belediye Başkan Adayı Avni Gümüşalan, Başyayla Belediye Başkan Adayı Abdülkadir Ateş, Ermenek Belediye Başkan Adayı Eyüp Çayır, Kazımkarabekir Belediye Başkan Adayı Durmuş Demir, Sarıveliler Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Yılmaz, Güneyyurt Belediye Başkan Adayı Bayram Civil, Kazancı Belediye Başkan Adayı Muhittin Tuncel, Akçaşehir Belediye Başkan Adayı Hikmet Yirşen, Sudurağı Belediye Başkan Adayı Erhan Çalışkan ve Göktepe Belediye Başkan Adayı Mustafa Koruk kamuoyuna tanıtıldı.
 
AK Parti Karaman Teşkilatı, Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, milletin lider olarak gördüğü Cumhurbaşkanı ve demokrasiye her zaman sahip çıkıldığını belirterek, siyasi hareket olarak milletle sürekli iletişimde olduklarını ve politikalarını milletin talepleri doğrultusunda şekillendirdiklerini vurguladı. Milletin desteğinin her zaman yanlarında olduğunu ve özellikle seçimlerde bu desteğin gözlendiğini ifade eden Belgin Uygur, AK Parti'nin 2002'den bu yana eser ve hizmet odaklı bir siyaset izlediğini, sağlık, ulaşım, enerji gibi alanlarda önemli gelişmeler sağladığını belirtti.