AK Parti İl Geneli ve Belediye Meclis Listesini yayınladı

AK Parti İl Geneli ve Belediye Meclis Listesini yayınladı
AK Parti Karaman İl Teşkilatı, yerel seçimlere yönelik Karaman Belediye Meclisi üyeliği ve İl Genel Meclisi aday listesini kamuoyuna duyurdu.
İl Başkanı Avukat Murat Öztürk, yaptığı açıklamada, aday listelerinin il ve parti için hayırlı olmasını dileyerek, listelerin şehrin sorunlarını bilen nitelikli isimlerden oluştuğunu vurguladı.
Öztürk, aday listelerinde toplumun her kesiminden isimlerin yer aldığını belirterek, "Memleketimize ve partimize hizmet edecek, şehrimizin sorunlarını en iyi şekilde çözecek olan bu nitelikli isimlerden oluşan listelerimizi Yüksek Seçim Kurulu'na teslim ettik. İnanıyoruz ki, 31 Mart seçimlerinden zaferle çıkacağımızdan şüphemiz yok" şeklinde konuştu.
 
Karaman halkının beklentilerine cevap verecek, şehrin gelişimine katkı sağlayacak olan adayların belirlenmesinde titizlikle hareket ettiklerini ifade eden Öztürk, seçim kampanya sürecinde gayretli bir şekilde hareket ettiklerini ve halkın desteğini kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.
 
Aday listelerinin açıklanmasıyla birlikte seçim atmosferinin daha da hareketleneceği ve Karaman'ın geleceğine dair önemli kararların alınacağı bir döneme girilmiş oluyor.