Karamanın Yerel haber sitesi

Yeniden Refah Partisinden İsrail saldırısına tepki

Siyonist İsrail köpeklerinin Mescid-i Aksa'ya yaptığı saldırılara her kesimden tepki yağarken, Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı Ahmet Taşkıran'da sert tepki gösterdi.

Yeniden Refah Partisinden İsrail saldırısına tepki
  • 11 Mayıs 2021, Salı 14:27

Siyonist İsrail köpeklerinin saldırılarına her kesimden tepkiler yağmaya devam ediyor.

Yeni Refah Partisi Karaman İl Başkanı Ahmet Taşkıran, yaptığı basın açıklamasında; “Fırat ve Nil’den kanlarımız dahi aksa, size büyük İsrail’i kurdurtmayacağız.” dedi.

Ahmet Taşkıran açıklamasında; " Bekle Bizi, Beni İsrail; Selahattinler, Erbakanlar geliyor.

Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı Ahmet TAŞKIRAN yayımladığı açıklamada, İsrail in bir meşru devlet olmadığını işgalci olduğunu söyledi. Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı TAŞKIRAN, ”Yeryüzünde etrafı mübarek kılınmış üç beldeden biri olan ilk kıblemiz, Mescidi Aksa ve bütün Filistin toprakları İşgalci terörist İsrail tarafından gasp edilmiş durumda.
 
Geçtiğimiz yıllarda, tüm dünyanın ve başta İslam ülkelerinin 3 maymunu oynadığı bir zamanda terörist İsrail sözde ulus devlet yasasını ilan etti.
 
Sözde yasada; İsrail'in başkenti Kudüs’tür(?). İsrail devleti(?), tüm dünya Yahudilerinin anavatanıdır. Ülkede, kaderini tayin etme hakkı sadece Yahudilere aittir. Hukukta bir boşluk olduğunda Yahudi şeriatı esas alınacaktır. Ülkenin tek resmi dili İbranicedir. İfadeleri geçmektedir.
 
İsrail'in bu kararı almasında ki en büyük neden, karşısında ciddi bir mukavemet görmemesindendir. Kim ne derse desin İsrail meşru bir devlet değildir, işgalcidir. Kim ne derse desin İsrail’e her türlü ilişki teröre destektir, akan kana ortak olmaktır.
 
Ayrıca aklı başında olan hiçbir insan İsrail’den; vicdan, merhamet, barış ve adalet bekleyemez. Siyonist İsrail ile barış ve adalet kelimelerinin yan yana gelmesi mümkün değildir. İsrail’e söz söylemek gereksizdir İsrail sözden anlamaz. Cennet mekân Erbakan Hocamızın dediği gibi “İsrail ancak güçten anlar.”
 
Müslüman idarecilerin Siyonist İsrail ile olan her türlü ilişkileri kendilerine kötülük olarak yeter. Bizim sözümüz, sitemimiz, serzenişimiz kendi ikballerini İsrail ile iyi ilişkiler kurmakta gören herkesedir.
 
Duamız tüm Müslümanların Allah'tan başka sığınacak bir merci aramamalıdır. Yine duamız tüm İslam ülkelerinin yöneticilerinin teslimiyetçi politikalardan kurtulmasıdır.
 
Allah'a hamdolsun ki biz Milli Görüşçüler, bu zamana kadar, Müslümanların lehine tek bir karar almamış olan Birleşmiş Milletlerden ve NATO’dan medet ummadık. Allah'a hamdolsun ki biz geleceğimizi ABD'nin limanına demir atmak da görmedik.
 
Şimdi yapılması gereken en önemli şeyin İslam Birliğini yeniden kurmak olduğunu buradan ifade etmek istiyoruz. Bizler Bunu başarabilirsek Peygamberler şehri Kudüs kurtulacaktır. Ayrıca İslam Âleminin kalbine saplanmış paslı bir hançer olan ve dünya üzerindeki tüm kargaşaların tüm terör olaylarının tek müsebbibi terör örgütü İsrail yok olacaktır.
 
Bizler Yeniden Refah Partisi mensupları ve gönlü Kudüs sevdasıyla dolu olanlar olarak, tek temennimiz Dünya üzerinde var olan ırkçı Emperyalist düzenin bir an önce yıkılmasıdır. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın dediği gibi “Fırat ve Nil’den kanlarımız dahi aksa, size büyük İsrail’i kurdurtmayacağız.” dedi.

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

 


yukarı çık