sultanbeyli escort kartal escort maltepe escort tuzla escort ataşehir escort ümraniye escort pendik escort

Karamanın Yerel haber sitesi

Türkiye Görme Engelliler Judo Şampiyonası Sona Erdi

Karaman’ın ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Görme Engelliler Judo Şampiyonası Yunus Emre Spor Salonu’nda yapılan final müsabakalarının ardından sona erdi.

Türkiye Görme Engelliler Judo Şampiyonası Sona Erdi
  • 25 Şubat 2019, Pazartesi 10:36

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu (TGESF) faaliyet programında yer alan Türkiye Görme Engelliler Judo Şampiyonası 35 ilden 189 sporcunun birincilik mücadelesine sahne oldu. Yunus Emre Spor Salonu’nda 2 gün boyunca devam eden şampiyonada minikler, yıldızlar, gençler, ümit gençler, büyükler ve takım kategorilerinde yapılan müsabakalar sonunda madalyalar sahiplerini buldu.
Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara ve sporculara kupa, madalyalar Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Hasan Sayyıdan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Mustafa Karadeniz ve Cavit Bardak, Federasyon yetkilileri ile hakemler tarafından verildi.
İkinci gün yıldızlar, gençler, ümit gençler ve takım kategorilerinde madalya kazanan takımlar ve sporcular ise şöyle;
YILDIZ ERKEKLER
42 kilo, 1. Yusuf Narcıoğlu
46 kilo, 1. Oğuzhan Sevim,2. Erdal Mıh
50 kilo, 1.Oğuzhan Çağdaş
60 kilo, 1.Ahmet Kaya, 2.Nizami Sav
+66 kilo, 1.Fırat Özden, 2.Emin Gürbüz, 3. Muhammet Demir
YILDIZ KADINLAR
36 kilo, 1. Gizem Dinçer
40 kilo, 1. Hatice Dinçer
48 kilo, 1. Sümeyye Rabia Keser
52 kilo, 1 Elif Nur Beşli
GENÇ ERKEKLER
55 kilo, 1. Ahmet Baldır, 2. Ahmet Aslan, 3. Sabır Kural, 3. Hasan Yıldıray
60 kilo, 1. Muhammet Uygur, 2. Emiran Irk, 3. Kadir Kılıç, 3. Emrullah Önder
66 kilo, 1.Yusuf Gülcan, 2. Mehmet Akif Kural, 3. Samet Alim
73 kilo, 1. Fetullah Atay, 2. Mert Güzel, 3. Murat Tarün
81 kilo, 1. Emrullah Toprakçı, 2. Burak Korkmaz, 3. Ramazan Karamoçu
90 kilo, 1. Emircan Er, 2. Alp Eren Tazegül, 3. Ömer Buğra Ölçen
100 kilo, 1. Furkan Özden
+100 kilo, 1. Atila Dinçaslan
GENÇ KADINLAR
44 kilo, 1. Seyhan Bayat, 2. Damla Sarıçoban
48 kilo, 1. Ruken Adıgüzel, 2. Kübra Melemir
52 kilo, 1. Cahide Eke, 2. Esra Akova, 3. Nurcan Engil
57 kilo, 1. Güliz Çakar, 2. Neslihan Akgül, 3. Melisa Aylak
63 kilo, 1. Eda Sarsam, 2. Selin Erdoğan, 3. Hatice Akgün
70 kilo, 1. Rabia Akova, 2. Adalet Kabadayı
+70 kilo, 1. Mizgin Zilan Ağahatun
ÜMİT GENÇ ERKEKLER
50 kilo, 1. Musa Mıh, 2. Umut Akıncı
55 kilo, 1. Hasan Yıldıray, 2. Yusuf Adıgüzel
60 kilo, 1. Emirhan Irk, 2. Ahmet Baldır, 3. Muhammed Özcan
66 kilo, 1. Mehmet Akif Kural, 2. Ahmet Kaya, 3. Kadir Tan
73 kilo, 1. Ramazan Karamoçu
81 kilo, 1. Burak Korkmaz, 2. Emircan Er
90 kilo, 1. Furkan Özden, 2. Fırat Özden
+90 kilo, 1. Muhammet Demir
ÜMİT GENÇ KADINLAR
48 kilo, 1. Ruken Adıgüzel
52 kilo, 1. Ceren Başaran, 2. Sıdıka Nisa Gök, 3. Hatice Akgün
57 kilo, 1. Ceren Yılman, 2. Firdevs Yıldırım, 3. Melisa Aylak
63 kilo, 1. Berfin Altan, 2. Medine Köse
+70 kilo, 1. Mizgin Zilan Ağahatun
Takımlarda Türkiye Şampiyonları ise şöyle;
KADINLAR
1. Aksaray Çağlayan Spor Külübü (Aksaray), 2. Manisa Görme Engelliler Spor Külübü (Manisa), 3. Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü (Denizli)

ERKEKLER
1. Kocaeli BŞB Kağıtspor Kulübü (Kocaeli), 2. Manisa Şehzadeler Görme Engelliler Spor Kulübü (Manisa), 3. Manisa Görme Engelliler (Manisa), 3. Çankaya Görme Engelliler Spor Kulübü (Ankara)

HABERE AİT RESİMLER


HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

 


yukarı çık