Vatandaşla en iyi Dialog yapan Polislere Teşekkür Belgesi

Vatandaşla en iyi Dialog yapan Polislere Teşekkür Belgesi
NİSAN AYININ BAŞARILI PERSONELİ SEÇİLEN 13 POLİS MEMURUNA TEŞEKKÜR BELGELERİ DÜZENLENEN TÖRENLE VERİLDİ
Karaman İl Emniyet Müdürlüğü’nün başlattığı “Ayın Polisi” uygulamasında Nisan ayının başarılı personeli seçilen 13 polis memuruna teşekkür belgeleri düzenlenen törenle verildi.
Emniyet Müdürlüğü Brifing Salonu’nda düzenlenen törene, İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, Şube Müdürleri ile teşekkür belgesi alacak olan polis memurları katıldı.
Törende bir konuşma yaparak ödül ve cezanın aynı zeminde yürütüleceğini söylemiştik diyen Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, “Bunların biriside güzel hizmetler insanlarımızla iyi diyalog kuran bunun yolu da kendisi hakkında vatandaştan gelen takdirler ve diğer taraftan amirlerinin takdirlerini değerlendireceğiz. Bir komisyon kuracağız ve bu komisyonun takdirleri çerçevesinde de her ay bir arkadaşımızı kendi birimlerinden olmak üzere ayın polisi şeklinde ödüllendireceğiz dedik. Buradaki amaç sizlerin güzel hareketlerini, güzel davranışlarını, güzel hizmet anlayışını, diğer arkadaşlara örnek olması noktasından hareketle bir başlangıç olarak gördük. Bu da her ay devam edecek dedi.
Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez’in yapmış olduğu konuşmanın ardından, Nisan ayının başarılı personeli seçilen 13 polis memuruna teşekkür belgeleri ile çeşitli hediyeleri Müdür Sönmez ile Şube Müdürleri tarafından verildi.
Törenin sonunda Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez günün anısına teşekkür belgesi alan polis memurlarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çekindi.