Türk Telekom'dan Fiyat Artışı: Taahhüdü Devam Edenlere İndirim

Türk Telekom'dan Fiyat Artışı: Taahhüdü Devam Edenlere İndirim
Türk Telekom, 1 Temmuz 2024'ten itibaren taahhüdü devam eden kullanıcıları zamlardan muaf tutacak; ancak taahhütsüz ve yeni müşteriler fiyat artışından etkilenecek.

Türk Telekom, 1 Temmuz 2024'ten itibaren Evde/İşte İnternet tarifeleri, MEB tarifeleri, Yalın/Alo ve Alo dakika paketleri, Statik IP ve Tek Seferlik İşlem ücretlerinde zam yapacağını duyurdu.

En düşük taahhütsüz ve sınırsız internet paketi olan "12 Mbps’ye kadar" internet paketinin fiyatı 650 TL’den 755 TL’ye çıkacak.

Taahhüdü devam eden kullanıcılar zamlardan etkilenmeyecek. Zamdan taahhütsüz müşteriler ve yeni üye olacak müşteriler etkilenecek.

Türk Telekom'un resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre: "​​​​​1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren; Evde/İşte İnternet tarifelerinin liste fiyatı, MEB tarifelerinin liste fiyatı, Yalın/Alo erişim liste fiyatı ve Alo dakika paketlerinin liste fiyatı, Statik IP liste fiyatı ve Tek Seferlik İşlem ücretlerinde (nakil, devir, hat dondurma, hat kapama) güncelleme yapılacaktır. Bahse konu liste fiyatı güncellemelerinden, sadece taahhütsüz durumda olan müşterilerimiz etkilenecek olup, taahhütlü müşterilerimiz taahhüt süreleri boyunca herhangi bir fiyat değişikliğinden etkilenmeyecektir. Taahhütsüz müşterilerimiz de avantajlı kampanyalarımıza katılarak hiçbir fiyat değişikliğinden etkilenmeden kullanımlarına devam edebilirler." şeklinde açıklama yapıldı.

İşte Zamlı Tarifeler Listesi:

turk-001.webp

turk1-001.webp

turk2-001.webp

turk3.webp

turk4.webp

turk5.webp