Savaş Kalaycı Yeniden Mazbatasını Aldı

Savaş Kalaycı Yeniden Mazbatasını Aldı
31 Mart yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden tekrar Belediye Başkanı seçilen Savaş Kalaycı, mazbatasını aldı.

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde, geniş bir oy farkıyla tekrar belediye başkanı seçildi. Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, mazbatasını Karaman İl Seçim Kurulu Başkanlığı'nda düzenlenen törenle aldı. Mazbata törenine; MHP İl Başkanı Muhammet Mustafa Gözel, belediye meclis üyeleri, birçok partili ve vatandaşlar katıldı. Saat 14.30'da adliye binasına gelen Başkan Kalaycı, seçim kurulunda yüzlerce vatandaş tarafından alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde coşkuyla karşılandı.

Mazbatasını Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Ebru Şafak'ın elinden alan Başkan Kalaycı, burada gerçekleştirdiği açıklamasında: "5 yıl boyunca canla başla yürütmüş olduğumuz bu göreve tekrar bizi layık gören tüm hemşehrilerime canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu seçimin kazananı Karaman olmuştur. Dün olduğu gibi bugün de herkesi kucaklayarak şehrimiz için durmadan çalışacağız. Üretken belediyecilik anlayışı ile şehrimizde yeni yatırım ve projeleri hayata geçirecek, vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için hizmetlerimiz her alanda artarak devam edecektir. Yeni dönemimiz Karamanımız için hayırlı uğurlu olsun. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimin Kadir Gecesi'ni ve akabinde ulaşacağımız Ramazan Bayramını tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Savaş Kalaycı'nın yanı sıra belediye meclis üyeleri de mazbatalarını aldılar. Mazbata töreni, tebrikleri kabul etme ve grup fotoğrafı çekimiyle noktalandı.