SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI ŞABAN ŞAHİNDEN BAYRAM MESAJI

SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI ŞABAN ŞAHİNDEN BAYRAM MESAJI
Saadet Partisi Karaman İl Başkanı Şaban Şahin, Kurban Bayramı Münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Saadet Partisi’nin yeni İl Başkanı Şaban Şahin yayınladığı bayram mesajında birlik ve beraberliğin altını çizdi. İslam’ın yeryüzüne hâkim olması için canla başla çalışılması gerektiğini vurgulayan Şaban Şahin Bayramların bu çalışmaya start verilebilen bir gün olunabileceğini söyledi. Manevi bir iklimin estiği bayramların Irk ve Meshep ayrımı yapmadan bütün İslam coğrafyasında yaşandığını belirterek bunun 1,5 milyar İslam Âleminin birliğine bir adım olabilir dedi.
 
Şaban Şahin Mesajının devamın da şunları söyledi, “ Mübarek Kurban Bayramını İnşallah hep beraber idrak edeceğiz. Cenab-ı Allah’ın Zengin-Fakir arasında kardeşliğin sağlanması için farklı farklı emirler vermiştir. Kurban Bayramı da bunlardan sadece bir tanesidir. Gücü yetenlerin kestiği kurban’ın etinden kesemeyenlere dağıtması yani İzzeti ikramda bulunması bizim birliğimize, dirliğimize, hatırlanmamıza ve daha birçok hayırlı işlere vesile olmuştur.
Kurban’ı kesemeyenler derken sadece yoksul Aileleri kastetmiyoruz.!  Çünkü Ülkesi işgal altında olup esaret altında yaşayan yüz binlerce Müslüman Din Kardeşlerimiz var. Hakkı üstün tutmak için mücadele eden din kardeşlerimiz Kurban bayramını Ailesiyle birlikte maalesef huzur içinde yaşayamıyor. Elbette onların sıkıntısı bizimde sıkıntımızdır. İşte bundan dolayıdır ki Milli Görüş! Hakkı Üstün tutmak ve bütün Dünya da Adil bir Düzen için mücadele ediyor.
 
Bu Mübarek Kurban bayramının Esaretten Zafere giden bir yola vesile olmasını dilerken bu vesile ile Bütün İslam Âleminin Kurban Bayramını Teşkilatım ve Şahsım Adına Kutlar Hayırlara vesile olmasını dilerim.” Dedi.