Özdoğana Teşekkür Belgesi

Özdoğana Teşekkür Belgesi
AK Parti İlçe Başkanı Zeynel Abidin Topak, Şeker Fabrikası Sosyal Tesislerinde düzenlenen

18. Danışma Meclis Toplantısına katkı ve katılım sağlayan İl Yönetimi ve Milletvekillerinden sonra Belediye Başkanı Ahmet Özdoğan’a da Teşekkür Plaketi verdi.

 

İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Belediye’ye gelen AK Parti İlçe Başkanı Zeynel Abidin Topak, Ahmet Özdoğan’ın makamında gerçekleşen belge takdim töreninde, “Bu güne kadar teşkilatımızın her türlü programına katılım sağlayan ve katkı yapan Belediyemize sizlerin nezdinde bu plaketi takdim ediyoruz. Umut ederim ki, bu belgeyi en iyi yerde muhafaza eder ve sergilersiniz” dedi.

 

Belediye Başkanı Ahmet Özdoğan ise onur duyduğunu ifade ederek, “Ak Partimizin İlçe Başkanlığı’nda, Kadın ve Gençlik Kollarımızın katkıları ile organize edilen ve şölen havasında gerçekleşen Danışma Meclisi toplantısından bir Ereğlili olarak gerçekten gurur duydum. Bu teşekkür belgesini belediye ve şahsım adına kabul ederken gerçekten onur duydum. AK Parti adına büyük bir katılımla gerçekleşen Danışma Meclisi ile hem Konya yönetimi, hemde Milletvekillerimiz Ereğli’deki coşkuyu görmüş oldu. Konuklar program bitinceye kadar salonu terk etmeyerek coşkuyla konuşmacıları dinledi. Seçim çalışması gibi oldu” şeklinde konuştu.

Güçlü; ‘Kapatmaya takılmayın’

 
 

AK Parti Konya Milletvekili Sami Güçlü, partisinin Ereğli İlçe Başkanı Zeynel Abidin Topak’ı, son gelişmeler konusunda bilgilendirirken, “Teşkilatlar olarak hiç kapatma davası yokmuş gibi çalışmaya devam edin. Yerel seçimlerde oyumuzu daha da arttırmalıyız” dedi.

Türkiye ve Avrupa gündeminde Anayasa Mahkemesi’nin açtığı kapatma davasının önemli bir yer tutuğuna işaret eden Sami Güçlü, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı ve partinin kurucu üyelerinden Zeynel Abidin Topak’a, bu güne kadar başarı ile yürütülen çalışmalara devam etmeleri temennisinde bulundu.

Güçlü, yaptığı değerlendirme de; “Siz genel siyaset konusunda müsterih olun ve vatandaşlarımıza partimizin görüşlerini aktarın. Konu ile ilgili olarak bütün parti üst düzey yönetimimiz gerekli çalışmaları zaten sürdürüyor. Sizin burada göreviniz her zaman olduğu gibi dürüst ve kişilikli siyasi çalışmalarınızı sürdürmeniz. Biz Ankara olarak zaten sizin seçimler öncesi ve seçimler sonrası çalışmalarınızı yakinen takip ediyoruz. Özellikle Ereğli’de parti içi oluşan bir takım kırgınlıklarda, barıştırıcı ve teşkilatçı yapınızı kullanarak Konya genelinde en fazla oyu partimize kazandırmanız, bize yerel seçimler öncesi bir güvence vermektedir. Konya Milletvekillerinin tamamı Ereğli’ye bu gözle bakmaktadır. Zaten Abdullah Çetinkaya ile olan sıcak ilişkileriniz ile Ereğli’ye devlet yatırımlarının gelmesindeki katkılarınız biliniyor. Bütün teşkilatların gücünü göstermesi ile bizim Ankara’da elimiz çok daha güçlü olacaktır” dedi.

Sami Güçlü, Ereğli’nin oluşabilecek her türlü isteğinde her zaman olduğu gibi yine yanlarında olacağını belirtirken, Zeynel Abidin Topak ise, “Çalışmalarımızı ilk gün heyecanı içerisinde sürdürüyoruz. Öncelikli olarak kongre çalışmalarını tamamlayarak, yerel seçimlere daha iyi hazırlanmanın plan ve programını yürütüyoruz. Ereğli için birçok proje çalışmalarımız mevcut. Bunu yaparken milletvekilimiz Abdullah Çetinkaya ile birlikte hepinizin desteklerini yeniden isteyeceğiz. İnşallah o döneme kadar bu gün gündemi meşgul eden konularda biter ve çalışmalarımıza ara vermeden devam ederiz” şeklinde konuştu.