Otobüs Bileti Alan 250 TL İNDİRİM Kodu Kazanıyor! Yaz Tatilinde Yeni Fırsat

Otobüs Bileti Alan 250 TL İNDİRİM Kodu Kazanıyor! Yaz Tatilinde Yeni Fırsat
Otobüs bileti alımları çerçevesinde sunulacak olan indirimlere ve kampanyalara dair firmalar haziran ayında da bilgilendirmede bulunuyorlar.

Yaz tatilinin başlamasının ardından şehirlerarası otobüs yolculuğu yapacak olan vatandaşlar firmaların güncel fırsatlarını yakından takip ederken, firmalar da resmi internet sitelerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden güncel kampanyalar ile ilgili bilgilendirmede bulunuyorlar. Obilet de 3 Mart tarihinde başlayan ve 30 Haziran tarihine kadar devam edecek olan kampanyayı önceki süreçte açıkladı. Söz konusu fırsat çerçevesinde 250 TL indirim kodu kazanılabilirken, fırsattan kimlerin yararlanabileceği ve kampanyanın ayrıntıları netlik kazandı.

Obilet Otel Rezervasyonunda 250 İndirim Kodu Fırsatı

Obilet tarafından yapılan açıklamaya göre 30 Haziran’a kadar geçerli olan fırsat çerçevesinde otobüs biletini Obilet’ten alan kişiler gerçekleştirecekleri otel rezervasyonlarına özel 250 TL indirim kodu elde edebilecekler. Kampanyadan yalnızca Obilet üyeliği bulunan kullanıcılar faydalanabilirken, Obilet üyeliği bulunmayanların fırsattan yararlanabilmesi için öncelikle uygulama marketlerinden indirecekleri Obilet mobil uygulaması üzerinden üyelik hesabı oluşturmaları gerekiyor. 1000 TL ve üzeri tutarda yapılacak olan seçili otel rezervasyonu işlemlerinde 250 TL indirim kodu geçerli olurken, her kullanıcı kampanya ve koddan yalnızca bir kere yararlanabilecek ve kampanya devredilemeyecek.

2024/06/12/hesap-makinesi-banka.jpg

Bankaların Otobüs Bileti Kampanyaları

Obilet otobüs bileti alana otel rezervasyonunda 250 TL indirim kodu sunulan fırsatın detaylarına ilişkin resmi internet sitesi üzerinden bilgilendirmede bulunurken, bankaların güncel fırsatları da yakından takip ediliyor. Haziran ayında geçtiğimiz aylarda olduğu gibi belirli tarihler arasında otobüs ya da uçak bileti alacak olan vatandaşlara destek olabilmek için bankalar çeşitli fırsatlar hayata geçiriyorlar. Bu çerçevede, söz konusu kampanyalara erişmek ve ayrıntılı bilgi edinmek isteyen kişiler bankaların resmi internet sitelerinde bulunan kampanyalar sayfalarını ziyaret edebilirler. Haziran ayının son gününe kadar yeni fırsatlar hayata geçirildikçe de bankalar açıklamalarda bulunacaklar.

2024/06/14/yuzde-35-maas-zammi.jpg

Şehiriçi Toplu Taşımaya Zam Gelecek Mi?

Şehirlerarası otobüs bileti alımlarındaki fırsatlar yakından takip edilirken, şehiriçi toplu taşıma fiyat tarifelerindeki değişiklikler de merak edilen konular arasında yer alıyor. Haziran ayında da geçtiğimiz aylarda olduğu gibi ülke genelindeki farklı belediyeler toplu taşıma fiyat tarifelerinde değişiklikler yapılmasına dair karar alınması durumunda resmi internet sitelerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yayınladıkları duyurular ile güncel toplu taşıma fiyat tarifeleri ile ilgili kamuoyunu bilgilendiriyorlar. Bu kapsamda, şehiriçi toplu taşıma fiyat tarifelerinde değişiklik olup olmayacağı merak edilirken, haziran ayında da kararlar alınması durumunda belediyelerin resmi internet sitelerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden açıklamalar yapılacak. Ülke genelindeki farklı şehirlerde yaşayan vatandaşlar da belediyelerin güncel duyurularını yakından takip edecekler.