ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE OTOBÜS SEFERLERİ BAŞLADI

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE OTOBÜS SEFERLERİ BAŞLADI
Organize Sanayi Bölgesine Belediye Halk Otobüsleri seferleri başladı. Karaman Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Organize Sanayi Bölgesine çalışacak yeni seferleri uygulamaya koydu.
Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Osman Ünüvar: “Pazar günleri hariç haftanın altı günü Organize Sanayi Bölgesine hizmet verecek olan Halk Otobüslerimiz sabah saat 08.00’den akşam 17.00’ye kadar günde 10 sefer yapacak. Belediye Otobüsleri her saat başı Otogar’dan hareket ederek; Makro Market, Kemal Kaynaş Stadyumu, Molla Fenari Caddesi, Belediye İşhanı, Belediye, Fevzi Paşa Caddesi ve Bifa Kavşağı üzerinden Organize Sanayi Bölgesi’ne ulaşacak. Dönüşte 2. Organize yolundan Bahçelievler Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi’ne gelecek olan Halk Otobüsleri yine aynı güzergah üzerinden Otogara varmış olacak.
Şu an saat başı olarak düzenlenen seferler, önümüzdeki haftadan itibaren yarım saate düşürülecek. Halkımızın ihtiyacına cevap verecek çalışmalarımız her geçen gün artarak devam edecek.” dedi.
 
Karamanın Sesi