Oprukçu; Ereğli’ye Yakışır Yollar Yapmakta Kararlıyız

Oprukçu; Ereğli’ye Yakışır Yollar Yapmakta Kararlıyız
Ereğli Belediyesi Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde de sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı. Şehrin dört bir tarafında sıcak asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Hizmet yapılmayan ve yol sorunu olan mahalle bırakmama noktasında özveri ile asfalt çalışmalarına devam eden Ereğli Belediyesi Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde de sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı. Şehrin dört bir tarafında sıcak asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor.
 
MAHALLELERDE TESPİT EDİLEN NOKTALAR İVEDİLİKLE ASFALTLANIYOR
 
Çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu: “Göreve geldiğimiz günden bu yana sıcak asfalt çalışmalarımızı büyük bir fedakarlıkla gerçekleştiriyoruz. Ereğli’ye yakışır yollar yapmakta kararlıyız. Her yıl önemli ölçüde gerçekleştirdiğimiz asfalt çalışmaları ile Ereğli’mizin değerine değer katmaya devam ediyoruz. Her mahallemizde tespitler yaparak gereken noktalara ivedilikle asfaltımızı yapıyoruz. Bu anlamda Yıldırım Beyazıt Mahallemizde de çalışmamızı gerçekleştirdik. Bir diğer mahallemizle çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” şeklinde konuştu.