Oktay Yılmaz, Organize Sanayii de çalışan işçileri unutmadı.

Oktay Yılmaz, Organize Sanayii de çalışan işçileri unutmadı.
MHP Merkez İlçe Başkanı Oktay Yılmaz 1 Mayıs Mesajı yayınladı.

 Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Merkez İlçe Başkanı Av. Oktay Yılmaz, 1 Mayıs İşçi Bayramı sebebiyle yayınladığı mesajında Karaman Organize Sanayii de çalışan işçilerin sorunlarının çözülmesini istedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Merkez İlçe Başkanı Oktay Yılmaz 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Merkez İlçe Başkanı Yılmaz, emeği ile geçinen vatandaşlarımızın birçok zorluğa göğüs germeye çalıştığını söyleyerek, emekçilerin biriken sorunlarının bir an evvel giderilmesi gerektiğini vurguladı.

Başkan Oktay Yılmaz şunları kaydetti;

‘’Alın teri ile geçimini temin eden, emeği ile milli gelire katkılar sağlayan emekçi kardeşlerimizin gururla idrak ettikleri anlamlı bir günün içerisindeyiz. Helal kazanma derdinde olan ve emeğinden başka bir gücü olmayan emekçi kardeşlerimizin toplumumuzda yeri doldurulamaz derecede önemi var. Bugünün, hiçbir çatışmaya meydan vermeden ve tam bir sükûnetle, aynı zamanda barış ve kardeşlik çağrılarıyla kutlanmasını temenni ediyorum.

Bilhassa Karaman Organize Sanayi bölgesi olmak üzere ilimiz emekçilerinin biriken sorunlarının bir an önce çözülmesi ve hak ettikleri sosyal ve ekonomik şartlara kavuşturulmaları gerekmektedir. Emekçinin alnının teri soğumadan hakkının tam olarak verilmesi gerektiği, vardiya gibi çalışma prensiplerinin belirlenen saatleri aşmaması gerektiği emekçilerimizin istekleri arasındadır. Bu bağlamda yapılan çalışmaların yeterli gelmediği hepimizin takdiridir.

Bugünün ayrıcalıkların ortadan kalktığı barış içinde yaşama arzusunun perçinlendiği bir gün olarak bayram havasında kutlanması en büyük temennimizdir. 1 Mayıs emek ve dayanışma gününü en samimi duygularla kutlar, birlik ve beraberliğin sergilendiği bir gün olmasını dilerim. ’’ dedi