ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI KLİP

ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI KLİP
Öğretmen Ve Öğrencilerin Hazırladığı Klip Sosyal Paylaşım Sitelerinde İlgi Görüyor
Karamanʹda öğretmen ve öğrenciler tarafından Van depreminde hayatını kaybeden öğretmenlerin anısına hazırlanan klip büyük beğeni toplarken, sosyal paylaşım sitelerinde ilgi görüyor.
Merkeze bağlı Eğilmez Köyü İlköğretim Okulu öğretmenleri ve öğrencileri, Öğretmenler Günü nedeniyle farklı bir etkinliğe imza atmak istediler. Öğretmenler Van depreminde hayatını kaybeden meslektaşlarının anısına bir klip hazırlama kararı aldılar. Tamamen amatörce de olsa hazırladıkları klipte hem kendileri, hem de öğrencileri rol aldı.
Eğilmez İlköğretim Okulu Müdürü Özcan Üstün, 5 dakika olarak hazırladıkları "Benim Adım Öğretmen" klibini izleyen Vali Süleyman Kahraman ile Milli Eğitim Müdürü Bekir Aksoy başta olmak üzere tüm öğretmenlerin beğendiğini ifade ederek, "Van depreminde hayatını kaybeden öğretmecnlerimizin anısına ve Öğretmenler Günüʹnde onları da unutmadığımızı göstermek adına hazırladığımız klip sosyal paylaşım sitelerinde oldukça ilgi görüyor. Vanʹda hayatını kaybeden meslektaşlarımızı bir kez daha saygıyla anıyoruz"
dedi.