MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN..

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN..
Şehitlerimize Cenab-ı Allahtan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.
Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde PKK terör örgütüyle girilen çatışmada 3 uzman erbaşla birlikte 13 askerimiz şehit edilmiş, 7 askerimiz ise yaralanmıştır. Şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.
 
Son günlerde artan terör olayları ve geçtiğimiz hafta iki askerimiz ile bir sağlık personelinin kaçırılması sonrasında gerçekleşen bu acı hadise, ülkemizi ve milletimizi endişeye sürüklemiş, gelecek adına duyulan kaygıları artırmıştır.
 
Bu hain saldırılar, TBMM’deki yemin kriziyle birlikte artış göstermiş, terör örgütü siyasi meselelerin akışı içerisinde adeta bir aktör vasfıyla algılatılmıştır.
 
İmralı’da tutuklu bulunan terör örgütü elebaşının söylemleri, herhangi bir siyasi parti liderinin ya da sivil toplum kuruluşunun beyanatı hüviyetinde ekranlara taşınmış, Türk milletinin sabrı denenmiştir.
 
Artık siyasi iktidar sessizliğini bozmalı ve terör örgütünün siyasi bir muhataplık seviyesine getirilmesi doğrultusunda uyguladığı taviz politikasını derhal sonlandırmalıdır!
 
Artık terör örgütüyle müzakere değil mücadele edilmesi gerektiğini başta siyasi iktidar olmak üzere devletin bütün yetkilileri ve yöneticileri iyi anlamalıdır!
 
Türk milletinin birlik ve beraberliğini bozmaya hiç kimsenin ve hiçbir şer odağının gücü yetmeyecektir.
 
Şehitlerimizin aileleri başta olmak üzere yüce Türk milletine bir kez daha baş sağlığı diliyor, yaralı askerlerimizin bir an evvel sağlıklarına kavuşmasını diliyoruz.