Kişi Başı 45.200 TL Promosyon Ödemesi Yapılacak!

Kişi Başı 45.200 TL Promosyon Ödemesi Yapılacak!
Haziran ayının son günlerinde de maaş promosyonlarına ilişkin yeni açıklamalar gelirken, güncel gelişmeler yakından takip ediliyor.

Haftaya çarşamba günü emekli maaşlarının zamlanmasının ardından promosyon ödemelerinde artışa gidilmesi halinde bankalar resmi internet sitelerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden bilgilendirmede bulunacaklar. Bu çerçevede, temmuz ve ağustos ayında geçerli olacak emekli promosyonu fırsatları yakından takip edilecek. Emekli promosyonu kampanyalarına ilişkin araştırmalar hız kesmeden devam ederken, çalışanların maaş promosyonları da temmuz ayı öncesinde merak edilen konular arasında yer alıyor. Bu durumda, çalışanların maaş promosyonları için anlaşmalar sağlandıkça kamuoyu aydınlatılıyor.

Maaş Promosyonu 2024 Haziran

Ülke genelindeki farklı belediyeler haziran ayının ilk günlerinden itibaren maaş promosyonlarının belirlenebilmesi için bankalar ile görüşmeler gerçekleştiriyorlar. Söz konusu görüşmeler neticesinde anlaşmalar sağlandıkça kamuoyu bilgilendirilirken, Kızıltepe Belediyesi de promosyon ödemesini duyurdu. 45.200 TL promosyon anlaşmasının sağlamasının ardından belediyenin sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda:

‘’Kızıltepe Belediyesi şirket çalışanlarına verilecek olan banka promosyonu ihalesi sonuçlandı. Açık teklif usulü ile gerçekleştirilen ihalede en yüksek teklif olarak kişi başı 45 bin 200 TL promosyon veren Akbank kazandı. Akbank ile 3 yıllık dönemi kapsayan banka promosyonu sözleşmesi, Kızıltepe Belediyesi Başkanlık makamında imzalandı. Belediye İş Sendikası Bölge Örgütlenme Uzmanı Menduh Öztürk ve belediye çalışanlarının da eşlik ettiği sözleşme toplantısında, Kızıltepe Belediye Eş Başkanları Hamdiye Bilek Turgay ve Zeyni İpek ile Akbank yetkilileri arasında protokol sözleşmesi imzalandı’’ denildi.

2024/03/15/destek-turk-lirasi.jpg

Promosyon Görüşmeleri 2024 Haziran

Kızıltepe Belediyesi 45.200 TL promosyon anlaşmasını duyururken, ülke genelindeki farklı kurumlarda, belediyelerde, müdürlüklerde, işyerlerinde, üniversitelerde çalışan personeller de temmuz ayı öncesinde maaş promosyonları ile ilgili gerçekleşen görüşmelerden çıkacak neticeleri merak ediyorlar. Maaş promosyonları için bankalar ile anlaşmalar sağlandıkça kamuoyunu bilgilendiren duyurular yayınlanıyor. Bu durumda, haziran ayının son günlerinde de maaş promosyonları için anlaşmalar sağlandıkça açıklamalar yapılabilir.