Kimlik Numarası 0,2,4,6,8 ile Bitenlere Müjde! 3 Gün İçinde 900 TL Hesaplara Yatacak!

Kimlik Numarası 0,2,4,6,8 ile Bitenlere Müjde! 3 Gün İçinde 900 TL Hesaplara Yatacak!
Mayıs ayı kapsamında birçok yeni kampanya düzenleyen Yapı Kredi, son olarak düzenlediği bir kampanyayla hesaplara 900 TL yatıracağını duyurdu. Peki, kampanya şartları neler? İşte merak edilenler…

Teknolojiden akaryakıta, giyimden tatile kadar birçok sektörde yeni kampanyalar düzenleyen Yapı Kredi, mayıs ayı kapsamında düzenlediği kampanyaların sonuna geldiğini ve 3 gün içinde kampanya katılım sağlayan müşterilerin 900 TL kazanacağını açıkladı.

Buna göre, Gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde tek seferde yapacağınız ilk 750 lira ve üzeri alışverişten sonraki her 750 lira ve üzeri alışverişe 60 lira, World Pay ile ödemelerde ek 15 lira, toplamda 900 liraya varan Worldpuan hediye edilecek.

yapi-kredi-bankasi-3-ay-odeme-ertelemeli-ihtiyac-kredisini-duyurdu-iki-paket-sigara-fiyatina-10-bin-tllik-destek-verilecek.jpg

YAPI KREDİ 900 TL WORLDPUAN KAMPANYA DETAYLARI

Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 750 lira ve üzeri harcamanın ilki kampanyaya dahil olacak. Kampanya kapsamında World Pay ile yapılan gıda harcamalarına 60 liraya ek 15 lira, toplamda 720 liraya ek 180 lira Worldpuan kazanılabilecek.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel liracard’lar, Vakıfbank ve Albaraka Worldcard'lar dahil olacak. Fakat, Anadolubank Worldcard’larla nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanya kapsamında yer almayacak.

Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar ve mail order ve dijital kartla yapılan işlemleri dahil olacak. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılacak. Puan yüklemesi asıl karta yapılacak.

Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile, Yapı Kredi Mobil uygulaması Pay menüsünden veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecek. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacak.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ