KATİLLERİN KANI AKMASI LAZIM

KATİLLERİN KANI AKMASI LAZIM
Cübbeli Ahmet Hoca, Çukurca saldırısı ile ilgili olarak intikam çağrısında bulundu.
Flash Tv ekranlarında yayınlanan ʹCübbeli Ahmet Hoca ile Sohbetlerʹ programında son günlerde artan terör saldırıları masaya yatırıldı.

"KATİLLERİN KANI AKITILSIN"

Programda Hakkariʹnin Çukurca ilçesinde şehit düşen 24 asker için çarpıcı ifadeler kullanan Cübbeli Ahmet Hoca intikam çağrısında bulundu. Canlı yayında Kuran-ı Kerimʹden ayetlerle örnekler veren Cübbeli Ahmet Hoca: "Teröristlerin hepsi kana ortak. 200 kişilik grup toplanıp 1 kişiyi öldürebiliyorsa, hepsinin kısasa kısasa infaz edilmesi gerekiyor. Akmakta olan kanın durdurulması için katillerin kanının akıtılması lazım. Yaptırım yok. Başka türlü durmaz. İçeride ne var ki? Orada daha iyi örgütleşiyorlar. Hapishanaler örgüt yeridir" dedi.
 

"BU DEVLET BUNU KALDIRMAZ"

İhmal iddialarına da göndermede bulunan Cübbeli, askere yönelikte eleştirilerde bulunarak şu ifadelere yer verdi: "Sen içinde bulunduğun karakolu koruyamıyorsun, köyleri nasıl kourayacaksın. Silahlar günler öncesinden katırlarla taşınıyor. Komutanlar çıkıp istihbaratların önceden geldiğini açıklıyor. İstihbarat paylaşımlarında da zayıflık var. Burda cemaatçilik var, şuculuk var, buculuk var. Bu devlet bunu kaldrımaz. Bu devletin buna lüksü yok."