KARAMAN SİNEMASINDA BU HAFTA

KARAMAN SİNEMASINDA BU HAFTA
Karaman Sinemalarında bu Hafta yeni bir film, Sihirbazın Çırağı
Sine-Nas Sinema Salonu bu hafta Leonardo DiCaprio’nun Başrollerinde oynadığı INCEPTİON - BAŞLANGIÇ Filmi ile devam ediyor.
 
Makro Sinema Salonunda ise İki Türkçe Dublajlı film var. Geçen hafta ilgiyle takip edilen Son hava Bükücü özellikle gençlerin sevgisini kazandı.
 
Makro Sinema bu hafta Mükemmel bir filmle devam ediyor. Nicolas Cage ve Monica Bellucci’nin oynadığı SİHİRBAZIN ÇIRAĞI Büyük ilgi görmesi bekleniyor. Süper bir senaryo ve aksiyon ile yerinizde duramayacaksınız.
 
Sihirbazın Çırağı filminin konusu şu şekilde;
Bu epik fantastik filmde Dave, Balthazar Blake adında tuhaf biri aniden hayatına girdiğinde fizik dersinden geçmeye çalışan ve rüyalarının kızı Becky’den randevu koparmaya çalışan bir üniversite öğrencisidir.
Balthazar’ın günümüzde bir sihirbaz olduğu ortaya çıkar, aynı güce sahip hatta kendi gücünü aşan birini bulmak için uzun süredir arama yapmaktadır.
Ancak kötü bir kişi olan ve uzun zamandır rakibi olan, Maxim Horvath, sadece Blake ve Dave’i değil tüm New York şehrini tehdit eder, bahtsız Dave gönülsüz de olsa Balthazar’ın koruması altına girer, Dave’e hızlı bir sihirbazlık sanatı ve bilimi eğitimi verir.
 
Bu alışılmadık ortakların, Horvath ve karanlığın güçleri günümüz Manhattan’ını mahvetmeden önce birlikte durdurması gerekmektedir. Daveʹin Sihirbazın Çırağı olma aşamasında eğitimini tamamlamak, şehri kurtarmak ve kızın gönlünü fethetmek için tüm cesaretine ihtiyacı olacaktır.
 
SİNEMA SALONLARININ TELEFON BİLGİLERİ
 
SİNE-NAS SİNEMA : 0338 2148444
MAKRO SİNEMA    : 0338 2136131