KARAMAN GSİM HAFTALIK BASIN BÜLTENİ

KARAMAN GSİM HAFTALIK BASIN BÜLTENİ
KARAMAN GSİM HAFTALIK BASIN BÜLTENİ
 

21 OCAK 2011 CUMA
OKULLAR FUTBOL
 
 
 
10:00
HAMZA ANAÇ İ.O.
C.NİHAT ARSLAN İ.O.
Küçük Futbol
K.MBey2 Nolu Saha
11:00
VALİ ALİ AKAN İ.O.
KEMAL REİS İ.O.
Küçük Futbol
K.MBey2 Nolu Saha
10:00
75.YIL ŞEHİTLER İ.O.
D.ALİ GÜLCAN İ.O.
Küçük Futbol
K.MBey3 Nolu Saha
11:00
SABİHA GÖKÇEN İ.O.
75.YIL ŞEHİTLER İ.O.
Küçük Futbol
K.MBey3 Nolu Saha
12:00
İSTİKLAL İ.O.
100.YIL İ.O.
Küçük Futbol
K.MBey2 Nolu Saha
13:00
AYRANCI YİBO
İBRAHİM BEY İ.O.
Küçük Futbol
K.MBey2 Nolu Saha
10:00
PİRİ REİS İ.O.
YILMAZ BABAOĞLU İ.O.
Küçük Futbol
K.MBey1 Nolu Saha
11:00
İSMET İNÖNÜ İ.O.
85.YIL M.EG.İ.O.
Küçük Futbol
K.MBey1 Nolu Saha
 
 
 
 
 
22 OCAK 2011 CUMARTESİ
BASKETBOL
 
 
 
14:00
Karaman Esnaf
Afyon T. Telekom
EBBL
Yunus Emre SS
 
 
 
 
 
SATRANÇ
 
 
 
10:00
K.Karabekir Paşa Anma Satranç Turnuvası
 
Piri Reis Kültür Mrkz
 
 
 
 
 
OKULLAR VOLEYBOL
 
 
 
09:00
B-1
D-1
KIZ
AND.ÖĞRT.LİS.S.SAL.
10:15
A-1
C-1
KIZ
AND.ÖĞRT.LİS.S.SAL.
11:30
A-1
C-1
ERKEK
AND.ÖĞRT.LİS.S.SAL.
 
 
 
 
 
FUTBOL
 
 
 
 
12:00
Karaman GB
Başak Spor
Genç Küme
Kemal Kaynaş
14:00
Karaman Belediye
Özkon Grup
Genç Küme
Kemal Kaynaş
13:30
Süleymanhacı Spor
Sudurağı GB
Genç Küme
S.Hacı Sahası
14:00
Güneyyurt Spor
Ayrancı Belediye
1. Amatör Küme
Güneyyurt Sahası
 
 
 
 
 
23 OCAK 2011 PAZAR
VOLEYBOL
 
 
 
14:00
Gençlik Spor
Kardemir Spor
3. Lig
Yunus Emre SS
 
 
 
 
 
SATRANÇ
 
 
 
10:00
K.Karabekir Paşa Anma Satranç Turnuvası
 
Piri Reis Kültür Mrkz
 
 
 
 
 
OKULLAR VOLEYBOL
 
 
 
09:00
C-1
D-1
KIZ
AND.ÖĞRT.LİS.S.SAL.
10:15
A-1
B-1
KIZ
AND.ÖĞRT.LİS.S.SAL.
11:30
A-1
B-1
ERKEK
AND.ÖĞRT.LİS.S.SAL.
 
 
 
 
 
TAEKWONDO
 
 
 
10:00
Taekwondo Kuşak İmtihanı
 
 
Yunus Emre SS
 
 
 
 
 
FUTBOL
 
 
 
 
11:00
Özel idare Spor
Özkon Grup
1. Amatör Küme
Yunuskent Futbol S
13:00
Başak Spor
Esnaf Barış Spor
1. Amatör Küme
Yunuskent Futbol S
13:00
Süleymanhacı Spor
Karaman Belediye
1. Amatör Küme
S.Hacı Sahası
14:00
K.Karabekir Spor
Sudurağı GB
1. Amatör Küme
K.Karabekir Sahası
 
 
 
 
 
24 OCAK 2011 PAZARTESİ
OKULLAR VOLEYBOL
 
 
 
09:00
B-1
C-1
ERKEK
AND.ÖĞRT.LİS.S.SAL.
 
 
 
 
 
OKULLAR BASKETBOL
 
 
 
12:00
V.H.TEKE YİBO
İSTİKLAL İ.O.
KIZ
Yunus Emre SS
13:00
Ö.BABAOĞLU İ.O.
YEM SANAYİİ İ.O.
KIZ
Yunus Emre SS
14:00
Ö.GEVHER HATUN İ.O.
İSTİKLAL İ.O.
ERKEK
Yunus Emre SS
15:00
Ö.BABAOĞLU İ.O.
YEM SANAYİİ İ.O.
ERKEK
Yunus Emre SS
 
 
 
 
 
OKULLAR FUTBOL
 
 
 
10:00
VALİ ALİ AKAN İ.O.
HAMZA ANAÇ İ.O.
Küçük Futbol
K.MBey3 Nolu Saha
11:00
KEMAL REİS İ.O.
C.NİHAT ARSLAN İ.O.
Küçük Futbol
K.MBey3 Nolu Saha
12:00
SABİHA GÖKÇEN İ.O.
75.YIL ŞEHİTLER İ.O.
Küçük Futbol
K.MBey1 Nolu Saha
13:00
V.H.TEKE YİBO
D.ALİ GÜLCAN İ.O.
Küçük Futbol
K.MBey1 Nolu Saha
10:00
İSTİKLAL İ.O.
İBRAHİM BEY İ.O.
Küçük Futbol
K.MBey1 Nolu Saha
11:00
100.YIL İ.O.
AYRANCI YİBO
Küçük Futbol
K.MBey1 Nolu Saha
10:00
PİRİ REİS İ.O.
İSMET İNÖNÜ İ.O.
Küçük Futbol
K.MBey2 Nolu Saha
11:00
YILMAZ BABAOĞLU İ.O.
85.YIL M.EG.İ.O.
Küçük Futbol
K.MBey2 Nolu Saha
 
 
 
 
 
25 OCAK 2011 SALI
OKULLAR FUTBOL
 
 
 
11:00
A1
D1
Küçük Futbol
K.MBey1 Nolu Saha
12:00
B1
C1
Küçük Futbol
K.MBey1 Nolu Saha
 
 
 
 
 
OKULLAR BASKETBOL
 
 
 
12:00
V.H.TEKE YİBO
YEM SANAYİİ İ.O.
KIZ
Yunus Emre SS
13:00
Ö.BABAOĞLU İ.O.
İSTİKLAL İ.O.
KIZ
Yunus Emre SS
14:00
GAZİ M.KEMAL İ.O.
YEM SANAYİİ İ.O.
ERKEK
Yunus Emre SS
15:00
Ö.GEVHER HATUN İ.O.
Ö.BABAOĞLU İ.O.
ERKEK
Yunus Emre SS
 
 
 
 
 
26 OCAK 2011 ÇARŞAMBA
OKULLAR FUTBOL
 
 
 
11:00
A1
C1
Küçük Futbol
K.MBey1 Nolu Saha
12:00
B1
D1
Küçük Futbol
K.MBey1 Nolu Saha
 
 
 
 
 
OKULLAR BASKETBOL
 
 
 
12:00
YEM SANAYİİ İ.O.
İSTİKLAL İ.O.
KIZ
Yunus Emre SS
13:00
V.H.TEKE YİBO
Ö.BABAOĞLU İ.O.
KIZ
Yunus Emre SS
14:00
İSTİKLAL İ.O.
Ö.BABAOĞLU İ.O.
ERKEK
Yunus Emre SS
15:00
GAZİ M.KEMAL İ.O.
Ö.GEVHER HATUN İ.O.
ERKEK
Yunus Emre SS
 
 
 
 
 
27 OCAK 2011 PERŞEMBE
OKULLAR FUTBOL
 
 
 
11:00
A1
B1
Küçük Futbol
K.MBey1 Nolu Saha
12:00
C1
D1
Küçük Futbol
K.