İş Bankası’ndan Kurban Bayramı’na Özel 2 Bin TL! Bir Seferliğe Mahsus Hesaplara Yatacak!

İş Bankası’ndan Kurban Bayramı’na Özel 2 Bin TL! Bir Seferliğe Mahsus Hesaplara Yatacak!
İş Bankası, yaklaşan Kurban Bayramı kapsamında tatil yapmak isteyenlere özel 2 bin TL hediye edeceğini duyurdu. Peki, kampanya detayları neler? İşte merak edilenler…

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala tüm bankalar da peş peşe kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda, bayramda tatil yapmak isteyenlere yönelik kampanya düzenleyen İş Bankası, kampanyaya katılım sağlayan müşterilere 2 bin TL hediye edeceğini duyurdu.

İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın; 01 - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Bankamatik Kartı veya Maximum Kart’ıyla ETS’deki seçili yurt içi otellerinde tek seferde yapılacak 5 bin lira - 9 bin 999 lira arası ilk alışverişe 500 lira MaxiPuan, 10 bin lira - 19 bin 999 lira arası ilk alışverişe bin lira MaxiPuan, 20 bin lira ve üzeri ilk alışverişe ise 2 bin lira MaxiPuan hediye edilecek.

thumbs-b-c-168d1dad1a4dc7b074f8b902f547a9a2.jpg

İŞ BANKASI TATİL KAMPANYASI DETAYLARI

Maximum Mobil veya İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılım sağlanabilecek.

Her bir rezervasyon için sadece bir kez MaxiPuan kazanılacak. Yapılacak olan rezervasyonda ödemelerin farklı kartlarla gerçekleştirilmesi durumunda, ilk ödemenin yapıldığı karta MaxiPuan yüklenecek.

ETS’deki seçili yurt içi otellerinde geçerli 2 bin liraya varan MaxiPuan kampanyası ile yüzde 3 ek indirim kampanyası birleştirilebilecek.

MaxiPuan'lar 12 Haziran 2024 tarihinde kampanya koşullarını sağlayan en son kullandığınız karta yüklenecek ve 31 Temmuz 2024’e kadar kullanılabilecek. Kullanılmayan MaxiPuan'lar 01 Ağustos 2024 tarihinde geri alınacak.

MaxiPuan yükleme tarihinde, İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekecek. Kampanyaya sadece İşCep veya Maximum Mobil’den katılım sağlanabilecek. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximum özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiPuan olarak yüklenecek.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ