İş Bankası’ndan Faizsiz Bayram Kredisi Müjdesi! Faizsiz 25 Bin TL Hesaplara Yatacak!

İş Bankası’ndan Faizsiz Bayram Kredisi Müjdesi! Faizsiz 25 Bin TL Hesaplara Yatacak!
Bünyelerine daha fazla müşteri katmak için çeşitli kampanyalar hazırlayan İş Bankası, yeni kampanyasını duyurdu. Buna göre, yeni İş Bankası müşterilerine 25 bin TL faizsiz kredi imkân sunulacak. İşte detaylar…

Türkiye İş Bankası, haziran ayına girilmesiyle beraber kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Hem bünyesine daha fazla müşteri katmak ve hem de mevcut müşterilerinin yüzünü güldürmek isteyen İş Bankası, yeni kampanyalarını peş peşe duyuruyor.

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala bir kampanya daha duyuran İş Bankası, yeni İş Bankası müşterilerine 25 bin TL’ye kadar yüzde sıfır faizli kredi fırsatı sağlanacağını duyurdu. Buna göre, İşCep'ten İş Bankalı olan kişilere 25 bin liraya varan faizsiz taksitli nakit avans olanağı sağlanacak.

442136-753262271.jpg

İŞ BANKASI 25 BİN TL FAİZSİZ KREDİ KAMPANYA DETAYLARI

Kampanyadan 01 Haziran 2024 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan müşteriler yararlanabilecek.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans 2-3 (dahil) ay vade için geçerli. Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 lira ile 25 bin lira arasında olacak. Sadece İşCep ve Maximum Mobil kanallarından kullanım sağlanabilecek.

Kullanılabilecek Taksitli Nakit Avans tutarı, bir takvim ayında müşteri limitinin yüzde 25’i kadar, en fazla 25 bin lira sınırlandırılacak.

Kampanya kapsamında tanımlanan Faizsiz Taksitli Nakit Avans tutarı, azami iki defada ve toplamda tanımlanan tutarı geçmeyecek şekilde kullanılabilecek.

2-3 (dahil) aydan farklı vadelerde ve 25 bin lira üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacak.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ