İş Bankası’ndan 40 Bin TL ve 37 Bin 500 TL Yardım Müjdesi 2024! Tek Seferde Hesaplara Yatacak!

İş Bankası’ndan 40 Bin TL ve 37 Bin 500 TL Yardım Müjdesi 2024! Tek Seferde Hesaplara Yatacak!
Milyonlarca emekli bankaların promosyon ödemelerini araştırırken, bankalar da aynı zamanda belediye çalışanlarına yüksek promosyon ödemesi yapıyor. Bu kapsamda, İş Bankası da 40 bin ve 37 bin 500 TL’lik ödeme yapacak. İşte detaylar…

En düşük emekli maaşının 10 bin lirada kalmasının ardından emekliler bir yandan hükümetten zam talep ederken, bir yandan da en yüksek emekli promosyonu veren bankaları araştırıyor. Bu nedenle, bankalar da bünyelerine daha fazla müşteri katmak için diğer bankalarla adeta promosyon yarışına giriyor. Hal böyle olunca, emeklilere 18 bin TL’ye varan promosyon ödemeleri yapılıyor.

Aynı zamanda, kamu çalışanları da bankaların promosyon ödemelerinden faydalanıyor. Kamu kurumları, bankalarla yaptıkları promosyon sözleşmeleri kapsamında personellerin 40 bin TL’ye varan promosyon ödemesi almasını sağlıyor.

İş Bankası da kamu kurumlarıyla promosyon anlaşması yaparak yüksek promosyon ödemesi yapan bankalar arasında yer alıyor. Buna göre, İş Bankası ile İzmir Seferihisar Belediyesi arasında yapılan promosyon anlaşması kapsamında belediye personelleri 37 bin 500 TL promosyon ödemesi alacak.

thumbs-b-c-73dbdfac304d7b34c63c3123e7e742aa.jpg

KİMLER, NE KADAR ALACAK?

Seferihisar Belediyesi Jeotermal Anonim Şirketi Genel Müdürü Tayfun İlhan, DİSK Genel İş 4 Nolu Şube Başkanı Aydın Tekin ve Seferihisar Belediyesi Sendika temsilcisi Mehmet Ali Uzun ile pek çok banka temsilcisinin katılımıyla gerçekleştirilen promosyon anlaşmasını kazanan İş Bankası olurken, ilgili personeller İş Bankası’ndan 37 bin 500 TL promosyon alacak.

Öte yandan, Aydın Efeler Belediyesi de promosyon konusunda İş Bankası ile anlaşan belediyeler arasında yer aldı. Efeler Belediyesi’nin iştirak şirketleri Efebel A.Ş. ve Zeybek A.Ş. bünyesindeki 1.420 personeli ilgilendiren banka promosyon ihalesi gerçekleştirildi. Efeler Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen ihaleye birçok banka temsilcisi katılım sağladı. İş Bankası’nın 40 bin 100 liralık teklifle aldığı ihalenin sonucu belediye çalışanlarını sevindirdi.