İş Bankası’ndan 3 Hafta İçinde 500 TL Para İadesi! İade Şartları Belli Oldu!

İş Bankası’ndan 3 Hafta İçinde 500 TL Para İadesi! İade Şartları Belli Oldu!
Türkiye İş Bankası, haziran ayı kapsamında düzenlediği bir kampanyayla hesaplara 500 TL yatıracağını açıkladı. Peki, kampanya şartları neler? İşte ayrıntılar…

Haziran ayına girilmesiyle beraber tüm bankalar da peş peşe yeni kampanyalar düzenlemeye başladı. Babalar Günü ve Kurban Bayramı kapsamında düzenlenen kampanyalarla beraber müşterilere hediye puan, artı taksit ve indirim imkânları sunuluyor.

Bu kapsamda, İş Bankası da yeni düzenlediği bir kampanyayla kampanyaya katılım sağlayan müşterilerine 500 TL MaxiPuan hediye edeceğini açıkladı. Buna göre, İş Bankası’nın mobil uygulaması olan İşCep’in “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak ETS500 koduyla İş Bankalı olan müşterilere 500 TL MaxiPuan hediye edilecek.

İş Bankası, kampanyanın 30 Haziran tarihine kadar geçerli olacağını ve bu tarihten sonra kampanyaya katılımın sonlanacağını açıkladı.

285916-902546315.jpg

İŞ BANKASI 500 TL MAXİPUAN KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya tarihleri arasında müşteri olarak 14 Temmuz’a kadar kredi kartı alan müşterilere 17 Temmuz’da MaxiPuan yüklemesi yapılacak. MaxiPuan’lar, 17 Temmuz 2024 tarihinde yüklenecek ve 31 Ağustos’a kadar kullanılabilecek.

Kampanya kapsamında MaxiPuan yüklenebilmesi için, MaxiPuan yükleme tarihinde müşterinin açık ve kullanılabilir durumda en az bir adet kredi kartı olması gerekecek. Ancak, aidatsız kredi kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart kampanya kapsamında yer almayacak.

Ödüle hak kazanılması için kodun kampanya dönemi içinde kullanılması yeterli olacak. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin İşCep üzerinden tamamlanamaması ve şubede devam etmesi durumunda kişi ödüle hak kazanamayacak.

Maximiles’a yüklenen MaxiPuan’lar MaxiMil’e çevrilemeyecek ve avans MaxiMil kapatmak için kullanılamayacak.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ