İş Bankası Bayram Öncesi Kampanyaya Devam Ediyor! FAİZSİZ Nakit Avans Veriliyor

İş Bankası Bayram Öncesi Kampanyaya Devam Ediyor! FAİZSİZ Nakit Avans Veriliyor
İş Bankası haziran ayı boyunca geçerli olacak faizsiz taksitli nakit avans fırsatının detaylarına dair resmi internet sitesi üzerinden bilgilendirmede bulundu.

Kurban Bayramı öncesinde nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bankaların güncel faizsiz kredi ve nakit avans fırsatlarını yakından takip ederken, bankalar da güncel fırsatlar ile ilgili bilgilendirmede bulunuyorlar. Bu çerçevede, 1 Haziran tarihinde başlayan ve 30 Haziran tarihine kadar devam edecek olan kampanya çerçevesinde İş Bankası 25.000 TL'ye varan faizsiz taksitli nakit avans sunarken, fırsatın detayları ile ilgili İş Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden bilgi verildi.

İş Bankası Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Haziran ayının ilk gününde başlayan ve son gününe kadar devam edecek olan kampanya çerçevesinde İşCep uygulamasında yer alan müşteri olmak istiyorum özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan kişiler kredi kartları ile 25.000 TL'ye varan faizsiz taksitli nakit avans fırsatından ve farklı ayrıcalıklardan yararlanabilecekler. Haziran ayı boyunca geçerli olan faizsiz taksitli nakit avans iki-üç ay vade için geçerli olurken, fırsattan faydalanabilmek için kullanacak taksitli nakit avans tutarı da 300 TL ile 25.000 TL arasında olabilecek. Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin İş Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan bilgilendirme metnine göre sadece İşCep veya Maximum Mobil kanallarından kullanım sağlanabilecek.

2024/03/16/hesaplama.jpg

İş Bankası Güncel Kampanyalar 2024 Haziran

1-30 Haziran tarihleri arasında geçerli olan 25.000 TL'ye varan taksitli nakit avans kampanyası ile ilgili İş Bankası bilgilendirmede bulunurken, İş Bankası müşterileri ve yeni müşteri olacak kişiler de farklı sektörlerde gerçekleşecek alışverişler neticesinde sağlanacak olan indirimleri ve Maxipuanları merak ediyorlar. Önceki aylarda olduğu gibi haziran ayında da İş Bankası güncel fırsatlar ile ilgili bilgilendirmede bulunuyor. Bu durumda, İş Bankası’nın resmi internet sitesinde bulunan kampanyalar sayfasından güncel fırsatlara erişilebilir, detaylı bilgi edinebilir. Haziran ayında ilerleyen süreçlerinde de belirli tarihler arasında geçerli olacak yeni kampanyalar hayata geçirildikçe İş Bankası açıklamalar yapacak.