İş Bankası 10 Gün İçinde 1500 TL Para İadesi Yapacak! Başvuranlara 16 Haziran’a Kadar İade Yapılacak!

İş Bankası 10 Gün İçinde 1500 TL Para İadesi Yapacak! Başvuranlara 16 Haziran’a Kadar İade Yapılacak!
İş Bankası, Babalar Günü kapsamında 3 yeni kampanya düzenleyerek kampanyaya katılan müşterilerin toplamda 1500 TL kazanacağını açıkladı. İşte detaylar…

Her yıl 16 Haziran’da kutlanan Babalar Günü kapsamında vatandaşlar, babalarına hediye almadan önce düzenlenen kampanyalara katılarak avantajlı çıkmanın hesaplarını yaparken, bankalar da Babalar Günü kapsamında yeni kampanyalar düzenleyerek hem bünyesine daha fazla müşteri katmayı ve hem de mevcut müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedefliyor.

Bu kapsamda, İş Bankası da Babalar Günü’ne özel olarak 3 yeni kampanya düzenledi ve bu kampanyalara katılım sağlayan müşterilerin toplam 1500 lira kazanacağını açıkladı.

415317.jpg

İŞ BANKASI BABALAR GÜNÜ KAMPANYALARI

Buna göre, İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1 -16 Haziran 2024 tarihleri arasında Maximum Kart ile tek seferde yapılacak 5 bin lira ve üzeri ilk alışverişte 500 lira MaxiPuan hediye edilecek.

Aynı zamanda, İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel seçili elektronik perakende firmalarının Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1 - 16 Haziran 2024 tarihleri arasında Maximum Kart ile tek seferde yapılacak 7 bin 500 lira ve üzeri her alışverişe 250 lira ve toplamda ise 500 lira MaxiPuan kazanılacak.

Bunun yanı sıra, İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online, PttAVM ve Trendyol'dan, 1-16 Haziran 2024 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 5 bin lira ve üzeri ilk taksitli alışverişe ise 500 lira MaxiPuan verilecek.

Böylece, bu 3 kampanyaya katılan İş Bankası müşterileri, toplamda 1500 MaxiPuan kazanmış olacak. Kampanyalara yönelik tüm merak edilenleri ve başvuru şartlarını resmi internet sitesinden paylaşan İş Bankası, kampanyalara katılım sağlamak isteyen müşterilerin son 10 günü kaldığını ve bu nedenle, acele etmeleri gerektiğini duyurdu.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ