HIRSIZLAR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ SOYDU

HIRSIZLAR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ SOYDU
4 polisin 24 saat nöbet tuttuğu Kaymakamlığa hırsız girdi.

BURSA merkez Yıldırım İlçe Kaymakamlığı binasına hırsız girdi. 4 polisin 24 saat nöbet tuttuğu binaya giren hırsız, çay Ocağındaki 32 inç LCD televizyonu çaldı, Kaymakam ve İlçe Emniyet Müdürüʹnün çekmecelerini karıştırdı. Hırsızların, kasalarında 500 bin TL olduğu bildirilen İlçe Trafik Amirliğiʹne de girmek istedikleri ancak zorladıkları kapıyı açamadıkları belirlendi.

 

Merkez Yıldırım İlçesi Eğitimciler Caddesiʹnde bulunan ve içinde Kaymakamlık, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Trafik Amirliği ve Nüfus Müdürlüğüʹnün bulunduğu binaya, dün gece hırsız girdi. Yapılan ilk incelemeye göre binanın ikinci katında bulunan çay ocağında bulunan LCD ekran televizyonu çalan hırsızın aynı katta bulunan Kaymakam Mehmet Yapıcı ile birinci katta bulunan İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Avcıʹnın odasına girdikleri de belirlendi.
 
Hırsız, Kaymakam ve Emniyet Müdürüʹnün odalarındaki çekmece ve dolapları karıştırdığı ancak bir şey bulamadığı belirlendi. Hırsızın ayrıca yine birinci katta bulunan ve kasalarında 500 bin TL para bulunan İlçe Trafik Amirliğiʹnin kapılarını zorladığı ancak içeri giremediği anlaşıldı.
 
Olay yeri inceleme ekibinin titiz bir çalışma yürüttüğü binada 4 polisin 24 saat aralıksız nöbet tutuyor. Hırsızların dün geceki şiddetli lodosun yarattığı karışıklıktan faydalanarak binaya girdiği sanılıyor. Olayla ilgili çok yönlü soruşturma sürdürülüyor.