HANIMLAR LOKALİNDEN ANLAMLI ZİYARET

HANIMLAR LOKALİNDEN ANLAMLI ZİYARET
Karaman Belediyesi Mümine Hatun Hanımlar Lokali içerisinde bulunduğumuz Mübarek Muharrem Ayı dolayısıyla bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
Mümine Hatun Hanımlar Lokalinin üyelerinden oluşan kalabalık bir grup, ilk olarak Huzur Evindeki yaşlıları ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu da hazır bulundu. Huzur Evindeki yaşlılarla bir süre sohbet edildikten sonra hediyeler verildi.
Başkan Uğurlu, Huzur Evi sakinleriyle yakından ilgilendi. Huzur Evi Müdüründen bilgi alan Başkan Kâmil Uğurlu, belediye olarak her zaman desteklerinin devam edeceğini bildirdi.
Uğurlu, “Onlar bizim analarımız, babalarımız. Büyüklerimiz. Memnuniyetle görüyorum ki burada hiç bir sıkıntı yok. Huzur evi sakinlerinin her türlü ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanmaya çalışılıyor. Buda sosyal devlet olmanın bir olgusu. Biz gerek burada gerekse evlerinde kalan yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.” Dedi.
 
Mümine Hatun Hanımlar Lokali grubu, Huzur Evinden sonra Karabaş Veli Hazretlerinin Türbesini, Şeyh Ali Sultan Semerkandi Türbesini ve Aktekke Camii’ni ziyaret ederek gezilerini tamamladılar.