Ereğli’nin Tüm Yolları Konfora Kavuşuyor

Ereğli’nin Tüm Yolları Konfora Kavuşuyor
Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu'nun başarılı çalışmaları dikkatlerden kaçmıyor
Ereğli Belediyesi sıcak asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Şehir merkezinden tutun da şehrin en ücra noktalarına kadar asfalt ihtiyacı olan yol kalmıyor. Bu doğrultuda şehrin merkezinde yer alan Boyacı Ali Mahallesi’nde Ereğlililerin yoğun olarak kullandığı tüm yollar sıcak asfaltla buluşturuldu.
 
BAŞKAN OPRUKÇU HEMŞERİLERİNE VERDİĞİ SÖZLERİ BİRER BİRER YERİNE GETİRİYOR
 
Hemşerilerimiz Ereğli’mizde konforlu yollara kavuşacak, hemşerilerimizin ayağına toz, çamur değmeyecek diyen Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu imkanlarını seferber ederek gerçekleştirdiği sıcak asfalt çalışmalarına hızla devam ediyor. Şehrin dört bir noktasında girilmedik cadde, sokak bırakmayarak Ereğlilileri konfora kavuşturuyor, hemşerilerine verdiği sözleri birer birer yerine getiriyor.
 
“BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN HÜSEYİN OPRUKÇU’YA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM”
 
Çalışmalar hakkında memnuniyetini ifade eden Boyacı Ali Mahalle Muhtarı Nafiz Güney: “Belediyemizden talep ettik, sağ olsunlar onlar da talebimizi yerine getirdiler. Mahallemiz içerisinde asfalt ihtiyacı olan tüm sokaklarımız yapıldı. Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Oprukçu’ya çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.