Ereğli’de Uzak Yakın Yok, Her Mahalleye Hizmet Var

Ereğli’de Uzak Yakın Yok, Her Mahalleye Hizmet Var
Ereğli'yi İl olmaya hazırlayan Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Belediyenin yol çalışmalarını bütün ilçe geneline yaydı.
Ereğli Belediyesi ihtiyaç duyulan bölgelerde yaya ve araç trafik akışını rahatlatma çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, sıcak asfalttan kaldırıma, kilitli parke taşı yol yapım çalışmasından bordür kaplamaya kadar her alanda çalışmalar yapılıyor. Bu kapsamda Taşbudak mahallesinde soğuk asfalt çalışması gerçekleştirildi.
 
“HİZMET ETMEK İÇİN SAMİMİ BİR ÇABA VE GAYRETİMİZ VAR“
 
Hizmet etme anlayışı ile çıktıkları yolda hemşerilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerin özveriyle çalıştığına işaret eden Başkan Oprukçu; “Şu anda ilçe merkez ve kırsal mahallelerin birçok yerinde ekiplerimiz tarafından soğuk asfalt çalışması gerçekleştirildi. Hemşerilerimize hizmet etmek için samimi bir çaba ve gayretimiz var. Ereğli’yi inşallah çehresiyle çevresiyle huzur şehri yapma noktasında kararlılığımız devam ediyor ve edecek. Bu sıcak günlerde emek veren, gayret gösteren tüm emektar mesai arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Tüm bu çalışmalar daha yaşanabilir bir Ereğli için” diye konuştu.