Ereğli Halkı Başkan Oprukçu’nun Yanında

Ereğli Halkı Başkan Oprukçu’nun Yanında
Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu her gününü halk günü gibi geçirerek vatandaşların istek, talep ve önerilerini dinleyip çözüm üretmeye devam ediyor. Ayrıca Milliyetçi Hareket Partisinden Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı olarak gösterilmesi noktasında tebrikleri kabul ediyor.
Her fırsatta hemşerilerinin yanında olduğunu ve adaylık sonrası hemşerilerinin gösterdiği teveccüh karşısında mutluluğunu ifade eden Başkan Oprukçu: “Ereğli’mize hizmet etmeye devam edeceğim. Bir dönem daha yetki istiyorum. Kendim için, nefsim için bu makamda bir gün oturmam ama Ereğli’nin ihtiyacı var. İnşallah Vilayet olma sürecini 2025 yılında tamamlayacağım. Vilayet Ereğli’nin Belediye Başkanı olarak da sizlere hizmet etme şerefini yaşamak istiyorum. Hafta sonu Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’i ziyaret ettiğimde de ‘Seni Vilayet Ereğli’nin Belediye Başkanı olarak göreceğim’ ifadesini kullandı. Huzur şehri Ereğli’yi yarım bırakmak istemiyorum. Bakın taş evlerdeki kirlilik bitti, restorasyon çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Aş ocağını oradaki bir binaya taşıdım, önümüzdeki günlerde açacağım, kız öğrenci yurdu bitti burada üniversitede okuyan çocuklarımızı Karapınar’a gidip gelme zorunluluğundan kurtaracağım. Eski Buğday Pazarı ve Eski Sanayinin bulunduğu bölgenin kentsel dönüşümünü hızlandıracağız inşallah önümüzdeki günlerde 1. Etabın ihalesini yapıp temelini atacağız. Birlikte başarmanın onurunu yaşamak istiyorum” ifadelerini kullandı.
 
Ziyarete gelen vatandaşlar ve Beyköy Mahalle sakinleri Belediye Başkan Adaylığı sürecinde Başkan Oprukçu’nun yanında olduklarını ifade ediyor.