Ereğli Belediyesi Sıcak Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor

Ereğli Belediyesi Sıcak Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor
Ereğli Belediyesi Sıcak Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor
Ereğli Belediyesi, ihtiyaç duyulan bölgelerde sıcak asfalt çalışmalarını aralıksız bir şekilde devam ettiriyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, Ereğli’nin dört bir yanında yapılan asfalt çalışmalarıyla ulaşım ağını güçlendiren belediye, bu kapsamda Kargacı Mahallesi'nde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi.
 
“HER MAHALLEMİZİN BEKLENTİSİNE CEVAP VEREBİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YOĞUN BİR TEMPO İLE ÇALIŞIYORUZ”
 
Hizmet etme anlayışı ile çıktıkları yolda hemşerilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan Başkan Oprukçu; “Hemşerilerimizin taleplerini dikkate alarak Ereğli’mizi daha konforlu ve güvenli yollara kavuşturmak için çabalarımızı sürdürüyoruz. Huzur şehri Ereğli’mizde asfaltsız yol kalmayıncaya kadar çalışmalarımıza devam edeceğimizi belirtmiştik. Hedefimiz sadece
memleketimize hizmet etmek ve siz kıymetli hemşerilerimin taleplerini, isteklerini, önerilerini yerine getirip memnun etmek. Her mahallemizin beklentisine cevap verebilmek için elimizden geldiğince yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Hava koşulları izin verdiği sürece hangi mahallemizde neye ihtiyaç varsa ona göre çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Göreve geldiğimiz günden bu yana hemşerilerimizin isteklerine önem verdik. Kaynaklarımızı etkin ve verimli şekilde kullanarak daha yaşanabilir bir Ereğli için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Ereğli’de, hizmet her noktaya ulaşacak bu noktada hız kesmeden çalışmaya devam ediyoruz. Rekor seviyede yaptığımız asfalt çalışmalarımız hemşerilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.