ENGİN NOYAN KARAMANA GELİYOR

ENGİN NOYAN KARAMANA GELİYOR
Ünlü Yazar Münib Engin Noyan, KAİMDER tarafından Karamana davet edildi.
Karaman İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (KAİMDER) çalışmalarına bir yenisini ekliyor. Ünlü Yazar Münib Engin NOYAN’ı Karaman’a getirecek.
 
9 Ocak Cumartesi akşamı Saat 19,30 da Piri Reis Kültür Sitesi’nde yapılacak olan konferans ücretsiz olup herkes davetli.
Konu hakkında açıklama yapan KAİMDER Başkanı Tevfik Baran şunları söyledi; “ Karaman’da yeni kurulan derneğimiz insanlara faydalı olmak için elinden geleni yapmaktadır. İnsanların En Hayırlısı İnsanlara Faydalı olandır, düsturuyla yola çıkan derneğimiz inşallah bu çalışma ile Karaman’lı hemşerilerimizi bir geceliğine dahi olsa maneviyat düşmanı programlardan uzaklaştırıp Manevi bir duygu yaşatacaktır. Bu duygularla 9 Ocak Cumartesi Akşamı Bütün Vatandaşlarımızı Engin NOYAN sohbetine davet ediyoruz.” Dedi.
 
CANLI YAYIN SADECE KARAMANINSESİ.COM’DA
 
Karamaninsesi.com Olarak, Engin Noyan Sohbetini Canlı olarak vereceğiz. Böylelikle ilk defa Karaman’da ki bir program Haber sitesinde canlı olarak verilmiş olacak.
 
Özellikle Yurtdışındaki gurbetçilerimizin programı izleyebilmeleri için düşünülen bu çalışma ileride daha geniş kapsamlı yapılarak 24 saat Haber, Belgesel ve Müzik yayını yapacak.