‘Delilik Bu’ Tiyatro severlerle Buluştu

‘Delilik Bu’ Tiyatro severlerle Buluştu
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sokak Feneri Öğrenci Topluluğu tarafından hazırlanan ‘Delilik Bu’ isimli oyun izleyicilerle buluştu.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program Topluluk Başkanı Levent Korkmaz’ın açılış konuşması ile devam etti. Korkmaz yeni kurulun bir topluluk olduklarını belirterek, “Tiyatro, halkı temsil eder ve bilgilendirmek amaçlı yapılır. Topluluğumuz da üniversitemizde sosyal faaliyet ve sosyal sorumlulukların artması amacıyla kurulan bir topluluk. Bu yola çıkarken bizden önce yapılmış iyi örnekleri ele aldık ve yapılanların üzerine koyarak daha iyisini yapmaya çalıştık. Bundan sonra da sizlerin beğenisini kazanacak yeni etkinliklerle karşınızda olmaya devam edeceğiz. Hepinize iyi seyirler.” dedi.  
Açılış konuşmasının ardından otogarda yaşanan komik olayları anlatan mizah içerikli oyun ile kadına şiddet konusunu işleyen ‘Delilik Bu’ isimli oyun sahne aldı. Mizahî oyun izleyenlere keyifli bir zaman geçirtirken kadına şiddet konusu duygusal anlar yaşattı. 
 İzleyicilerin büyük beğenisini toplayan tiyatro gösterimi, plaket takdimi ile sona erdi.