Çocuklar Unutulmadı!

Çocuklar Unutulmadı!
Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu ve Ak Parti İl Başkanı Kerim Dereli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Sevgi Evleri Çocuk Yuvasında kalan çocukları ziyaret ettiler.
AK Parti İl başkanı Kerim Dereli başkanlığında, AK Parti Sosyal İşler ve Halkla İlişkiler birim başkanları, Merkez İlçe Başkanı, Kadın ve Gençlik Kolları başkanlarının yanı sıra Belediye Başkanı Dr. Kamil Uğurlu ve Eşi  ile birlikte Karaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki, Sevgi Evleri’ni ziyaret ederek öğlen yemeğinde çocuklarla buluştular. Sevgi Evleri’nde bulunan çocuklara hediyeler vererek onlarla sohbet ettiler.
İl Başkanı Kerim Dereli “Hiç şüphesiz çocuklarımız geleceğimizdir. Onları en iyi şartlarda en iyi ortamlarda yaşamalarını sağlamak bizlerin asli görevidir. “ 
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Erkan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu ziyaretlerin sık sık gerçekleşmesi burada bulunan çocuklarımızın morallerini son derece yüksek tutuyor. Hassasiyetlerinden dolayı AK Parti İl Başkanı Sayın Kerim Dereli’ ye ve Belediye Başkanımız Sayın Dr.Kamil Uğurlu beye çok teşekkür ederiz dedi.