Chery’den Bayram Kampanyası! 830 Bin TL’ye Sıfır Tiggo 8 PRO Satılıyor!

Chery’den Bayram Kampanyası! 830 Bin TL’ye Sıfır Tiggo 8 PRO Satılıyor!
Son dönemlerde Türkiye piyasasında adından sıkça söz ettiren Chery, Tiggo 8 PRO modelini 830 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkardı. Ancak, bu kampanyadan yararlanmak için aranan şartları sağlamak gerekiyor. İşte o şartlar…

Türkiye’de son yıllarda sıfır ve ikinci el otomobil fiyatlarının hızla artması sonucu ikinci el otomobil satın almak bile resmen hayal oldu. Sıfır otomobillerde yükselen fiyatlar sonucu otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlar, ikinci el otomobillere yönelirken, ikinci el otomobil fiyatlarının da yükselmesiyle beraber otomobil almakta hayli zorlanır hale geldi.

Özellikle ikinci el oto pazarındaki satıcılar, eski yoğunluktan eser kalmadığını ve günlerini çay içerek geçirdiklerini söylerken, otomobil sahibi olmak isteyenler de uygun fiyatlı otomobil almanın yollarını araştırmaya başladı.

img-1208.jpeg

SIFIR CHERY TİGGO 8 PRO 830 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Öte yandan devlet, sıfır otomobil alımlarında vatandaşlara ÖTV muafiyeti sağlarken, bu muafiyetten yararlanmak için ise bazı şartları sağlamak gerekiyor. Bunun için yüzde 40 ve üzeri engelli olmak, bu engeli SGK’dan alınan belgeyle kanıtlamak veya şehit yakını olmak gerekiyor. Bu şartları sağlayan vatandaşlar, ÖTV’siz sıfır otomobilleri oldukça uygun fiyatlara satın alabiliyor.

Bu kapsamda, son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Cheryise Tiggo 8 PRO modelini ÖTV’siz 830 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıyor. Peki, ÖTV’siz Chery Tiggo 8 PROfiyatları ne kadar? İşte Chery Tiggo 8 PRO fiyat listesi…

Tiggo 8 PRO Modelleri

ÖTV Muafiyetli Liste Fiyatı

Tiggo 8 Pro 7 ileri Otomatik DCT Luxury

830 bin 055 lira

Tiggo 8 Pro 7 ileri Otomatik DCT Excellent

887 bin 572 lira